Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel lehetne elfedni az...

Mivel lehetne elfedni az URO-PET paszta szagát macska elől?

Figyelt kérdés

Már próbáltam erős halas eledelben és vízben is "elrejteni" de kiérzi és nem kell neki. Pedig struvit kövessége miatt jó lenne ha kapná minden nap.

Sajnos a halas kajából még én is kiéreztem a szagát. Valakinek van valami működő trükkje erre a szerre?

Így mancsra kenve,vagy orra kenve tudom beadni,de eléggé bizalmatlan miatta a macska.


2016. jan. 24. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk neki adni. Nem keverjük össze az ételével. A tubusból közvetlen nyomunk a szájába.
2016. jan. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az enyém ha megérzi a szagát bemenekül a bútorok alá :( Nagyon nem jön be neki. Sajnos a csepegtetőst már nem gyártják. A gyógytápok gusztustalanul túlárazottak. Más megoldást meg nem tudok. Így valami trükkre van szükségem,hogy megegye.
2016. jan. 24. 12:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Kikötöd mielőtt mész a pasztáért
2016. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!