Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macska (vagy bármilyen...

Egy macska (vagy bármilyen más állat) mit érez tüzelés közben?

Figyelt kérdés

Fáj neki? Simán csak olyan, mint mi, amikor nyűglődünk? Mit érez ilyenkor? Miért ordít annyira?


Ivartalanítani fogjuk mindenképp, csak nem gondoltuk, hogy ilyen hamar rájön a szaporodhatnék, hat hónapos csak. És rossz nézni, hogy ennyire szenved. Könnyebb lenne elviselni, ha tudnám, hogy legalább fájdalmai nincsenek. Bár nem tudom, akkor miért nyávog folyamatosan?


2016. jan. 28. 16:22
 1/6 megadeth18 válasza:
0%
A füst szagát.
2016. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy fájdalmai vannak, egyszerűen kívánják a másik nem közelségét A nőstények azért ordítanak, (meg a hímek is) hogy felhívják az ellenkező nem figyelmét. A hat hónapos ivarérettség teljesen normális.
2016. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Attól függően kisebb-nagyobb mértékű visszarúgást, hogy mekkora kaliberű fegyverrel tüzel.
2016. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor hívja a pasikat :) Hajtja a fajfenntartás ösztöne.

Nem fáj nekik semmi.

2016. jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem "viszket" neki, aztán nyűglődnek, és akarnak párosodni. Azért is érdekes mert maga az aktus a nőstény számára elég fájdalmas. (a kandúr pénisze tüskés. Ha jól tudom két dolog miatt: peteérést segíti, valamint az esetleg már előtte ott járt kandúr spermáját segít eltakarítani: ezt a tigrisekről szóló műsorban láttam a natgeon)
2016. jan. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincsenek fájdalmai, csak hajtanák az ösztönei párosodni, azért hisztizik.
2016. jan. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!