Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Teljesen benti cicások! Ti...

Teljesen benti cicások! Ti ezt hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Hova teszitek az almot, a kajás edényt? Nem féltek, hogy amikor ki-be járkáltok kiszökik a cica? Mit csináltok, és hogyan csináljátok a dolgokat 100% benti cicával? Egyáltalán nem kijáróssal

2016. febr. 3. 17:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekünk az alom az előszobában van, a kajája is, a vize a fürdőszobában. Amúgy az egész lakásban járkálhat egész nap, kivéve a konyhát.

Nem szoktunk félni, hogy kimegy, alapvetően nem akar...pár költözésen is túl vagyunk vele :-) 11 éves.

2016. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Alom a fürdőben a wc-mellett. Kaja meg viz a konyhában. víz több helyen mert volt hogy véletlen egésznapra becsuktam a szobába és kávét ivott szerencsétlen.

Kimenni meg úgysem szökik ha igen ugyis meg tudod fogni

2016. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Az alom a nappaliban a kanapé mögött, a tányérkái a konyhában.

Kiszökni nem akar, mert fél a kutyusainktól.

2016. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Alom nálunk is a wc mellett a fürdőben. Kaja, víz az előszobában. Ha kinyitjuk a bejárati ajtót, nem akar kimenni általában, de azért odafigyelünk.
2016. febr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Alom a lépcső alatt, etető, itató az előszoba egy félreeső sarkában.

Nem nagyon akarnak kiszökni, de azért mindig nagyon odafigyelünk, hogy rendesen zárjuk az ajtókat - lakáson belül is, ha olyan helyiségről van szó.

"Zónák" vannak a lakásban: van, ahol felügyelet nélkül lehetnek (előszoba, hall - ezek elég nagy terek, szerencsére), van, ahol felügyelettel (nappali, hálók) és van, ahova soha nem jöhetnek be (konyha, fürdő)

2016. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az alom a fürdőben van a mosdókagyló alatt. Egyszerűen olyan praktikus okból hogy itt nem esünk át rajta. A tálkák az előszobában egy ficakban, ez azért ott, mert itt nem rohan át rajta a cicánk.

Alapvetően nem akar meglépni, de ha még is sorakozik az ajtónál, akkor elég ha megfogom és beljebb teszem, akkor érti, hogy ő nem jön velem és nem is próbálkozik.

2016. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Alom a fürdőben, kaja a konyhában.

Az enyém mászkál az udvaron, de csak mikor itthon vagyok.

Ha elmegyek, tudja, hogy nem jöhet ki, párszor bepróbáljozott azért, aztán szegénykémre ráesett a bicikli :(((

Azóta, ha látja, h kabátban vagyok, nem jön oda.

2016. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az alom a WC-ben, pont elfér a két oldalon a két alomtálca, az ajtón vágtunk cicabejárót. Az ételes és vizes tálak a konyhában. A kiszökést megelőzendő mindkettőnek megtanítottam a "maradsz" parancsot, szépen leülnek, míg nyitva az ajtó.Egyébként az egész lakás az életterük. Eleinte felmentek az asztalra, hadakoztam velük, végül meguntam. Mivel már nem volt érdekes, nem bosszantott, abba is hagyták. Ételt nyugodtan kinn lehet hagyni, nem esznek bele (kivéve a gyümölcsjoghurtot, annak az egyik nem tud ellenállni)
2016. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Alom a wc-hez vezető kis folyosón van, kajás edény a szobában a pult mellett.

Kiszökéstől nem kell félni, mert nem akar kimenni egyáltalán. Bent szeret lenni csak.

Amúgy van egy külön szobája, ami tele van játékokkal, azokkal elvan, kaparófáját kaparja csak, van mászókája azt is szereti... úgy érzem ezek fontos dolgok mert amíg nem volt addig a szőnyeget tépte és a vezetékekkel játszott, meg zoknit lopott. Az nem olyan szerencsés dolog.

2016. febr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Vicuska87 ***** válasza:

Alom a gardróbos szobában.... a kajájuk is ott van kb 3-4 méterre az alomtól...


Sosem szökik ki, ha kiakarna 2-3 segges segít hogy leszokjon róla... a kiszökés NEM JÁTÉK!!!

2016. febr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!