Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minek gyártják felelőtlenül...

Minek gyártják felelőtlenül az emberek otthon a kiscicákat? Nincsenek tisztában a sorozatos sintértelepi altatásokkal?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 15:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos a saját bőrömön tapasztalom ezt. Anyám az utóbbi időben megkattant, csak a macskáinak él. Amikor bagzanak, meg egymás tetején vannak, azon röhög. Amikor megszületnek a kismacskák, akkor melyik tetszik neki, azt meghagyja, a többit élve elássa...

Most kb 30 macskája van, de lehet hogy több. Nagyon el vagyok keseredve, de tehetetlen vagyok vele szemben. Ha felhozom, hogy esetleg el kellene altatni néhányat, akkor veszekedésbe torkollik a beszélgetés.

2010. márc. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Erre sajnos nincs jó válasz.Szerintem egyszerűen önzők.Nem gondolnak bele,hogy az állatnak mi a jó.És persze rengeteg dolgot (hülyébbnél hülyébb indokokat) tudnak felhozni mentségükre.:nincs pénz,lusta voltam,nem árt nekik,nem érdekel...stb.Nem tudom ezeket az embereket sajnálni,maximum lesajnálni.
2010. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ez elég összetett.....minden ember másképp hülye.

Arra a hülyeségre viszont ahol életeket veszélyeztetnek-akár emberét akár állatét-nagyon allergiás vagyok.

2010. márc. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. A legdurvábbat kihagytam: Tavaly kiderült, hogy titokban macskák farkát gyűjti. Amikor elpusztul egy macskája, levágja a farkukat és elteszi emlékbe.

Hát ne tudjátok meg, mit éreztem amikor rátaláltam a gyűjteményre!

2010. márc. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyártják.

Csak hagyják, hogy gyártódjanak maguktól,

nem gondolnak bele tetteik következményeibe,

nem aggódnak a macskájuk hogyléte miatt,

és olyan automatizmussal pusztítják el az kölyköket, mint ahogy a cipőjüket megkötik,

mert nekik a macska nem élőlény, hanem csak egy háztartási maradékkal működő egérfogó, amely, mint ilyen, fogyóeszköz.

Ha kimúlik, pótolható.

Csakhogy ha igazán szeretsz valakit, az nem pótolható, az élőlény nem eszköz annak, aki gondolkodik és érez, az eszközt pedig felnőtt ember kevéssé kezeli élőlényként.

A macska érez fájdalmat amikor a kölyke megfogan, és akkor is, amikor világra jön - évi két-három alkalommal 4-5 kismacskával.

Aki érez némi felelősséget a házához fogadott, négy lábon járó kis biodiverzitásért, az ettől megkíméli az állatot, és akiben van emberség, az nem gondolja, hogy egyedül csak az ember az az élőlény ezen a földön, aki szánalomra méltó tud lenni.

2010. márc. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolónak írom: ne haragudj, de anyukádnak nincs valamilyen elme baja? Nem normális, hogy élve elássa a kismacskákat, amelyik meg meghal, annak levágja a farkát és elteszi emlékbe. Meg hogy kb. 30 cicája van. Ezek már rég kimerítik az állatkínzás fogalmát, és ráadásul nagyon beteges is. Normális ember nem csinál ilyet. A 30 macska is állatkínzásnak minősül. Szerintem szólnod kéne szakembernek, mert anyukáddal valószínűleg nincs minden rendben. Ki kéne vizsgáltatni. A macskáknak pedig orvosi vizsgálat kell és új gazdát kell találni. Mert az biztos, hogy ennyi cicát nem tud normális körülmények között tartani. Valahogy intézkedj, akár a rendőröknek is szólhatnál. Na, ilyenkor kéne Magyaroroszágra is állatrendőrség. Mert amit anyukád csinál, felháborító.
2010. ápr. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
63%
mer idióta barmok
2010. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem az emberek gyártják a kiscicákat, hanem a macskák. És mellesleg a falusi macskák nem szoktak sintértelepre kerülni.
2010. ápr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló: Ez szörnyű! Édesanyáddal komoly problémák lehetnek, mert ilyen viselkedés csak olyan emberre vall akinek nem tiszta az elméje. Jobb lenne ha sürgősen cselekednél.
2010. ápr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Mint írtam már, nem tudok ellene tenni. Én is tudom hogy e nem normális dolog :(

Beszélni nem lehet vele mert azonnal fenyegetőzik.

Van 3 kutyám, ők a mindenem, azt szokta mondani hogy ha csinálok valamit a macskáival, elintézi a kutyáimat...

És féltem őket.

2010. ápr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!