Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Féléves lakásban tartott...

Hetvenes kérdése:

Féléves lakásban tartott ivartalanított fiúcica kikaparja a földet a cserepes virágoktól annak ellenére, hogy a dolgát rendesen elvégzi a részére fenntartott homokos helyen. Kisebb korába ezt nem csinálta, most miért van így?

Figyelt kérdés
2016. febr. 4. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet jobban tetszik neki,nálam is volt ilyen,ki is dobhattam a növényt,aztán a másikat is elkezdte. Vettem fekete kartonpapírt,azt méretre vágtam, a közepét is kivágtam, meg az egyik oldalán a közepéig bevágtam,és így körbeveszi az egész növényt,nem is feltűnő,hogy benne van, azóta nem jár bele.Próbáld ki!
2016. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem, kisebb virágokat, mindenestől kiemel a cserépből:)
2016. febr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kavicsokat, köveket teszel rá és nem fogja kaparni. Plusz jól is néz ki.
2016. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam a kavics, kő ugyanúgy a földön végezte,hiába néz ki jól, féltéglát nem tudok beletenni,a nehezebb köveket ugyanúgy kiemelte,ezért vált be a papír,amit már írtam.
2016. febr. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vicuska87 ***** válasza:
Nálam a virágok 1,9 magasan vannak :D
2016. febr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!