Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudom megállapítani...

Honnan tudom megállapítani milyen idős egy macska?

Figyelt kérdés
5 éve fogadtunk be egy kóbor cicát. Akkor ivartalanításnál, oltásnál az orvos azt mondta, hogy nem kölyök, de fogalma sincs mennyi idős lehet. Azóta ugye eltelt 5 év és nem tudom hány éves lehet. Vannak jelek, amiből lehet következtetni? Egyébként meddig tud élni egy elkényeztetett, boldog cica?
2008. szept. 18. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Ha az állatorvos se tudja megállapítani, akkor nemtudom. Vidd el megint, hátha jobban látja rajta, a fogazatából meg ilyesmi. A nem kölyök fogalom az 1 év felett van, szóval lehet, hogy amikor befogadtátok 2 év körül volt. Főleg ha simán megbarátkozott veletek.

A cicák akár 15-20 évig is elélnek, ha szeretik őket :)

2008. szept. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hat nekem van 3cicam ,2mar 1 eves lehet a 3.-dik meg nagyon kicsi akkora mint a ket tenyerem kisebb volt de mar kezd noni de nagyon szeretem oket nem tudom elkepzelni mi lesz velem nelkuluk
2014. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ot meg a ket tenyeremnel is kisseb
2014. dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!