A cicánk, kint is szokott lenni a szabadban és bent a házban is, ilyenkor a házban, vagy kint szülné meg a kiscicáit? Ha nem tüzel egy nőstény macska, akkor is engedi, hogy a kandúr rámásszon?
Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 14:24
1/3 anonim 



válasza:





Csak tüzelési időszakban párosodnak. Ami egy macskánál évente többször is esedékes, kb 6 hónapos koruktól kezdve. Azt nem tudom hol ellene, de érdemes elvinni ivartalanítani, mielőtt vemhes lesz.
2/3 anonim 



válasza:





Fontos lenne az ivartalanítás, mert valóban, évente többször is születhetnek kiscicák és nagyon nehéz az elhelyezésük a későbbiekben.
A kérdésed másik része, kint vagy bent szülné meg a kiscicákat... Ha hozzátok van nőve, szoros kapcsolatban vagytok, akkor mindenképpen bent tenné, mert ott érzi magát biztonságban.
3/3 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a segítségeteket
2016. febr. 6. 18:19
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2023, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!