Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki orokbe tudna fogadni?

Valaki orokbe tudna fogadni?

Figyelt kérdés
Talaltam a hetvegen egy tunderi kan cicat, kb 10 honapos!!!! Nagyon baratsagos, bujos.......kerlek fogadjatok orokbe....nagypn szepen kerlek titeket!!!! Nekem 2 kutyam van, mellejuk nem tudom megtartani!
2010. márc. 29. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Vidd be a menhelyre, ott gondját viselik!
2010. márc. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ennyire nem tudod, hogy minden menhely tele van?!
2010. márc. 30. 09:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Esetleg próbáld meg meghírdetni, lehet, hogy a gazdája keresni. Ilyenkor sok cicafiú kóborol el...


Egyébként melyik városban vagy(tok)?

Csak azért, mert nálam a pesti lakásban már van egy cicu, viszont megyek haza vidékre hétvégén, otthon egy cicánk van illetve 3 kutyus, de ők barátságosak, nem bántanák. Kérdés, hogy benti vagy kinti élethez szokott-e...

De tényleg jó lenne tudni, hogy nem keresi-e valaki...

2010. márc. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Budapesten vagyunk, es a Citadellan talaltam. Csont es bor, biztosan nem volt gazdija meg sohasem!!!!

De egy jo hir!!!!!!! Talaltam neki gazdit, ugyhogy Gyorbe kerul a kis draga!!! Koszonom azoknak akik segitettek!

2010. márc. 30. 11:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De nagy szerencséd van, nagyon örülök neki!
2010. márc. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
10.49-es vagyok és örülök :D:D:D
2010. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy :)
2010. márc. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!