Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti a macskát hogy fürdetitek?

Ti a macskát hogy fürdetitek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Sehogy mert tisztítja a bundáját maganak.
2016. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lotti1 ***** válasza:
85%
Macska egy tiszta állat,mindig nyalja magát.Nálunk egyszer beleesett az esővíz felfogóba,mert a kutya arra kergette ,hááát nem tetszett neki.Sokáig nyalogatta magát!
2016. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jó de a nyála nem tiszta
2016. febr. 8. 23:12
 4/11 anonim ***** válasza:

Leginkább sehogy, mert alapvetően felesleges, és káros a bőrének.

Ha mégis muszáj valamiért, akkor engedek egy lavórba kellemesen meleg vizet, beleállítom, egyik kezemmel fogom, másikkal mosom. De csak végszükség esetén szabad fürdetni.

2016. febr. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5 éves a szobacicánk. Sose volt fürdetve, nem is tervezem. Tisztább állatot sose láttam.
2016. febr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Sehogy, a cica tiszta àllat.

A nyàla is tiszta.

2016. febr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Vicuska87 ***** válasza:
Fürdés: berakom a kádba, tusolom áztatom a bundát, samponozom, öblítek, samponozok, öblítek, kondicionáló, öblítés, száratás... és kész
2016. febr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Sehogy. Még egy macskámat se fürdettem.

Ha szerinted a veled élő állat piszkos, illetve a nyála is az, amivel nyalogatja magát, akkor lehet, hogy neked nem kisemlőst kéne tartani kedvencként, hanem mondjuk halkat, vagy teknőst.

2016. febr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyit, hogy macska, így van osszerakva, a nyála erre való, tiszta, ja, és az ember szája sem tiszta. Ne légy tisztasagmániás.


Én egyszer megfurdettem, azóta sehogy. Ez az ő döntése :). Tiszteletben tartom.

Amúgy van macskás könyvem, amiben leirtak egy -azóta azt mondom hülye- módszert: kevés langyos víz, a macska mind a négy lába legyen benne egyszerre, akkor nem fog félni :DD.

Ő nem olvasta.

2016. febr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
a macska és a kutya szája tisztább mint az emberé a kámhatás miatt. Amúgy macskát CSAK akkor kell külön fürdetni, ha mocskos lesz nagyon, és már nem tudja magát letakarítani. A samponozás csak kárt tesz.
2016. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!