Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. A cicám furcsa...

S. O. S. A cicám furcsa hangokat ad ki lehet beteg?

Figyelt kérdés
még sose volt cicám és kb másfél hete van nálunk, de furcsa hangokat ad ki pl amikor simogatom vagy beleül az ölembe vagy a radiátoron ül ilyen berregő zümmögő hangot mint amikor pl a telefon rezeg :S nagyon félek hogy valami baja van de nem tűnik neki hogy fáj, lehet epilepsziás?
2016. febr. 10. 16:08
 1/7 A kérdező kommentje:
néha evés közben is "rezeg" és egyre többet :S
2016. febr. 10. 16:09
 2/7 anonim ***** válasza:

Most ez komoly? :)

Egyszerűen jól érzi magát és dorombol

2016. febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ez a dorombolás? :O nem az amikor kicsiket nyávog? Akkor biztos nincs semmi baja?
2016. febr. 10. 16:16
 4/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=mOVzb3VrK0c

Szerintem csak dorombol! Nyugi, minden rendben vele. Akkor csinalnak igy, ha jol erzik magukat, kenyeskednek, szeretetet adnak vagy kapnak.

2016. febr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen pont ilyesmi hangot ad ki mint a videóban.. huh akkor megnyugodtam, kicsit már megíjedtem de ha ez normális akkor jó :))
2016. febr. 10. 16:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen aranyos kérdés is régen volt már :)
2016. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez egy kicsit ügyefogyott kérdés volt.
2016. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!