Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehetek macska tenyésztő?

Hogyan lehetek macska tenyésztő?

Figyelt kérdés
Előre leszögeezném, hogy nem szaporító szeretnék lenni, hanem tenyésztő. Tudom, hogy nagy indulótőke kell hozzá, de nem egyik napról a másikra akarok belevágni.

2016. febr. 13. 09:18
1 2
 1/18 anonim válasza:

[link]


Vedd meg és olvasd el!

2016. febr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. febr. 13. 09:28
 3/18 Vicuska87 ***** válasza:
80%

Nem tudom milyen macskát szeretnél tenyészteni....


Pénz, egy jó állatorvos, pénz, nagyobb lakás/ház ahol vannak külön helységek, pénz, takarítási kedv, egy jó külföldi vérvonal (ha itthonról veszel macskát az csak szaporítás... Magyarországon magyar macskákkal mindenki össezvissza fedez), tesztek a macskáknak, pénz, jó minőségű táp, felszerelés, pénz pénz pénz és idő...

2016. febr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Vicuska87 ***** válasza:
80%
Ami lemaradt egy jó idegrendszer... :)
2016. febr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Vicuska, a pénzt kifelejtetted! :3


Amugy, az en szemelyes hozzafuznivalom: eloszor el kell donteni, hogy melyik az a fajta, amelyikbe annyira beleszerelmesedsz, hogy ugy gondolod, az a igazi.

Es akkkor azzal foglalkozol.

2016. febr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ragdoll cicákkal szeretnék foglalkozni.

Igazából arra voltam kíváncsi, hogy pl. milyen engedélyek kellenek hozzá, hogy vállalkozásnak számít e, vagy adószámot kell e igényelni hozzá, stb.

2016. febr. 13. 14:15
 7/18 Vicuska87 ***** válasza:
87%

Ragdoll.... akkor az első egy jó idegrendszer, mert van Magyarországon olyan tenyésztők akik "imádják" a konkurenciát...

Nem árt egy vállalkozói jaja.... de ez csak egy szinte utolsó dolog a sok főbb dolgok mellett...

2016. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ez mind szép és jó, de a tenyésztők általában ivartalanítási kötelezettséggel adnak el macskát. Ha tenyésztésre szánom, ahhoz kérhetnek valamilyen igazolást.

A hely, a pénz és a felszerelés az evidens, nem erre vagyok kíváncsi, hanem arra, hogy mi a jogi útja annak, hogy valaki bejegyzett tenyésztő legyen.

2016. febr. 13. 18:24
 9/18 Vicuska87 ***** válasza:
34%

Ha tenyésztésre szánod a macskát akkor tenyészminőségű macskát kell vásárolnod 1500 euro alaphangon!


Szerintem te nem vagy tisztába a dolgokkal...


Csak ha veszel egy pár macskát az lesz kb 3000 euro és akkor lehet keveset mondtam....

2016. febr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Te komolyan ennyire nem érted, hogy mire vagyok kíváncsi?

nem az érdekel hogy mennyibe kerül, hányszor kell még elmondanom? Hanem az, hogy milyen papírok kellenek hozzá, hogy egyáltalán el lehessen indítani ezt a vállalkozást, és hol lehet ezeket igényelni.

2016. febr. 14. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!