Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért büdös a macskák szája?...

Miért büdös a macskák szája? Vagy csak az én macskám szája "illatos"? Lehet valami oka, vagy ez általános? Nincs fogköve, és semmi rendellenes a szájában, és minőségi ételeket eszik.

Figyelt kérdés

#macskaszájszag
2016. febr. 15. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Több oka is lehet, de általában a húsevés után az enyémnek is büdi a szája. Ráadásul a száraztápjuk sem a legjobb illatú már a csomagban sem. Szó szerint dögszaga van, bármilyen minőségi is.


Viszont előző macskámnak a szájszaga májproblémára utalt.Szegénynek kesernyés szagú volt a szája...

2016. febr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskámnak is állandóan büdös a szája, de irtózatosan...pár évvel ezelőtt orvosi vizsgálat kimutatta h nyitott gyomorszajjal született, mely allitolag gyakori a macskaknal. De ez ezen kívül semmi hatranyt nem okoz neki, josera legert eszik, ez rendben tartja a beleit es a veséjét.
2016. febr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam kicsit..Nem tudtam ezt a jelenséget hova tegyem..
2016. febr. 15. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!