Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Neogranormon kenőcs jó macskára?

Neogranormon kenőcs jó macskára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Két macskám úgy egy hete összeverekedett valamin, mindkettőnek elég mély karmolás van az arcán (nem értem mi történhetett, ilyet még sose csináltak).

A sebek szépek, tiszták, fertőtlenítettem őket... de mivel folyamatosan vakarják, nehezen gyógyulnak.

Szerintetek próbálkozhatok a fent említett hámosítóval?

Esetleg tudtok mást javasolni?


2016. febr. 15. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyám is azzal kente a macskákat, szépen begyógyult utána sebük. Nem lett tőle semmi bajuk.
2016. febr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nyugodtan kenegetheted nekik azzal, kisebb állatokon is lehet használni, én tengerimalacokat kezeltem vele régebben, műtét után is azt javasolta az állatorvos. Szóval nyugodtan. c:
2016. febr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jah, nyugodtan.

Az enyémet egyszer megrángatta a kutya. Nem durván, csak játszásiból. :D Viszont tiszta seb lett, apró karcolások, meg szőrtelenség. Akkor az egész macska egy merő kenőcs volt. A kutyának meg az orrára koppintottam, azóta nem bántja.

2016. febr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én használtam, igaz csak kicsi felületen, mert az orr arepedsz szét és szegénynek nem tudtam már mivel gyorsítani a gyógyulást, mindig újra berepedt neki.

Ki volt kenve, mint egy bohóc az egész orra. Időnként lenyalta, újrakentem. Szerintem segített neki begyógyulni és baja sem volt belőle.

2016. febr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!