Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vemhes macskának milyen...

Vemhes macskának milyen vitamint vegyek? Nevet és árat kérnék szépen.

Figyelt kérdés

Házimacska, főként tápot kap, de konzervet és vegyes maradékot is szokott.

Voltak már kölykei, de pár nap után elpusztultak, pedig akkor a legjobb kajákat kapta.

Ezért most valami kiegészítő vitamint is vennék, de a fressnapf oldalán rákerestem a vitamin kulcsszóra, 900 találat van, de ezek között van madáreleség, száraztáp, szóval nem tudom, hol keressem.


2016. febr. 16. 11:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Off: Miért elleted a macskádat? Van így is elég gazdátlan kiscica. Ráadásul ha az első alom is elpusztult, akkor valami nincs rendben a cicával, ennek ellenére megint ki akarod tenni ennek, ahelyett, hogy ivartalaníttatnád. Ha már mindenáron kiscicát akarsz, akkor meg vizsgáltasd ki a macskádat, különben megint el fognak pusztulni a kicsik, az állatorvos meg majd biztos ajánl valami vitamint.
2016. febr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Ezt az állatorvosod nagyon szívesen elmondja

Mert ha már többszöri kísérlettel elleted a macskád, biztos van állatorvos, aki esetleg felügyeli az ellést is, ha kell. Meg hát aki megvizsgálta a macskát, hogy egészséges-e.


Az ivartalanítás nem jutott eszedbe? Mi a fészkes fenéért szaporítod szerencsétlent! Macskából még több a kóbor gazdátlan, mint kutyából.

Miért okozol neki szenvedést szándékosan, ha meg is előzheted?

2016. febr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Arról nem is beszélve, hogy mennyire nehéz normális gazdát találni a kicsiknek, akik majd ivartalanítják is őket, hogy ne szaporodjanak azok is tovább. Meg ha még meg is tartanád őket, akkor is mindet ivartalanítani kell, ami meg már nem kis összeg. Úgyhogy még most ivartalaníttasd a nőstényedet, ha jót akarsz neki.
2016. febr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Egyetértek a korábbi válaszadókkal.

Állatorvost kéne megkérdezni, hogy ilyenkor mit javasol, mert ő ért is hozzá, ellentétben velünk.

Az ivartalanítás meg egy csomó betegségtől megóvná a cicát többek között. Remélem ezt a jövőben te is belátod, hogy nem játszhatsz más élőlények életével kedvedre.


Vitaminok:

[link]

2016. febr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Nem hiszem, hogy ezt táplálási probléma okozhatta.

Vidd el állatorvoshoz, és vele beszéld meg az etetést. Majd javaslom, hogy az ivartalanítást is.

A konzerv és a konyhai maradék egyik sem megfelelő étel macskának.

2016. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

NEm vagytok képesek a kérdésre válaszolni?

Senki nem tudja elolvasni, hogy miről szól a kérdés, vagy értelmezni azt?

Nem életvezetési tanácsokat kértem, hanem vitamin NEVEKET, ha nem tudtok erre reagálni, akkor egyszerűen NEM KELL ÍRNI.

Az okoskodással keressétek meg a családotokat, barátokat, akiket érdekel, de ha valaki kiír valamiről egy kérdést, akkor azért írja ki, mert ARRA, és nem minden másra kíváncsi.

Ezt jó lenne szem előtt tartani, mert ez az oldal lassan már mindenről szól, csak arról nem, hogy az ember választ kap a kiírt kérdésére.

Mindenki nagyon okos és szakértő mindenben, csak épp olvasni nem képes...

2016. febr. 16. 13:28
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Akkor hajrá, tedd tönkre a macskád életét. Azért elgondolkodhatnál, ha minden válaszoló egyöntetűen az állatorvost és az ivartalanítást javasolja... Dehát sajnos vannak ilyenek, akiknek bármit lehet mondani, mert gondolkodás nélkül csak a saját feje után megy
2016. febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Figyelj, nem az ivartalanításról szólt a kérdés.

Én szeretnék kiscicát, mert nincs, nem elajándékozni vagy megfojtani akarom őket.

Ne döntsétek már el helyettem, hogy mit csináljak.

Más még ennyit se tesz, hogy egészségesebbé tegye az állatát.

Az, hogy ti itt mit javasoltok, mégis mi? Orvosok vagytok, vagy mi? hát biztos nem.

Csak ezen az oldalon olyan k--va okosnak hiszi magát mindenki, de akkor áruld már el, miért nem tudod értelmezni a kérdést?

Majd ha az ivartalanításról kérdezek, akkor szívesen veszem az ilyen válaszokat.

Addig meg ne oszd az észt, mert az, hogy itt 3-4 nagyokos mond valamit, nem egyenlő az igazsággal.

Nézz csak be más kategóriákba, én nem is tudom, miért lettek ilyenek az emberek, de mindenki akkora kommenthuszár, hogy az már néha fáj.

A családi kapcsolatok kategóriában pl. kb minden problémára az az általánios válasz, hogy "Válj el!", "Hagyd el!".

Na akkor ha többen ezt írják, csak ez lehet a jó? Hagyjuk már...

Gratulálok, ha te ez alapján ítéled meg a dolgok helyességét.

Komolyan, ha nem érted az oldal értelmét, akkor ne vegyél részt a kérdésekre való válaszolásban, mert ezzel nem segítesz senkinek.

2016. febr. 16. 13:42
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Komolyabb márkák tápjai tartalmaznak mindent , Select gold, Hills , Eukanuba , Happy cat . Ezek teljesen felszívódnak .
2016. febr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem tűnt volna fel, kaptál választ is a kérdésedre. Állatorvos -> vizsgálat -> aztán majd megmondja, mi a legmegfelelőbb vitamin neki. Nem tudom kinek vannak akkor szövegértelmezési problémái...
2016. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!