Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vemhes macskának milyen...

Vemhes macskának milyen vitamint vegyek? Nevet és árat kérnék szépen.

Figyelt kérdés

Házimacska, főként tápot kap, de konzervet és vegyes maradékot is szokott.

Voltak már kölykei, de pár nap után elpusztultak, pedig akkor a legjobb kajákat kapta.

Ezért most valami kiegészítő vitamint is vennék, de a fressnapf oldalán rákerestem a vitamin kulcsszóra, 900 találat van, de ezek között van madáreleség, száraztáp, szóval nem tudom, hol keressem.


2016. febr. 16. 11:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha eddig minden csődöt mondott, vidd állatorvoshoz. Én is azt tenném ilyen helyzetben. Macskákhoz elég sok állatorvos ért.
2016. febr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"Az, hogy ti itt mit javasoltok, mégis mi? Orvosok vagytok, vagy mi? hát biztos nem. "

Igazad van, tényleg nem vagyunk állatorvosok. Ezért javasolta 9 válaszolóból 6, hogy vidd el egy jó(!) állatorvoshoz és vele beszéld meg a dolgot. Könnyen előfordulhat ugyanis, hogy NEM táplálási hibáról van szó, hanem valami másról.

Mindenféle állatnál a szülés komoly kockázattal jár. Tudván, hogy a te macskád legalább egy alkalommal egészségtelen kölyköket hozott a világra, nem biztos, hogy jó ötlet még egyszer pároztatni, mert meglehet, hogy ezúttal ő is belepusztul az ellésbe. Amit ugye te sem szeretnél :)

Nem akarlak nagyon riogatni, ezért lenne jó egy szakképzett emberrel megnézetni a cicádat, átbeszélni a helyzetet, az etetését, az esetleges vitaminokat, az újabb ellés kockázatait stb. Ha lenne is köztünk állatorvos, interneten keresztül úgyse tudnák diagnosztizálni a cicát.

2016. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A nagypapám Polivitaplex-el etette a macskáját. Hatalmasra nőtt tőle, pedig csak házimacska volt.
2016. febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!