Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol kaphatok ragdoll/perzsa...

Hol kaphatok ragdoll/perzsa jellegű kiscicát?

Figyelt kérdés
Google-n már kerestem, de csak az ország másik végén találtam. Veszprém vagy Győr-Moson-Sopron megyében nem tudtok esetleg?

2016. febr. 17. 08:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%

várj még pár hónapot, addigra beindul az eladási hullám,ilyenkor alig van kiscicus


egyébként nem mindegy,hogy ragdoll vagy perzsa

2016. febr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
csak hogy kiegészítsem egy kicsit, a ragdoll nagyon nagyra megnő, a perzsa nem annyira, persze más is van,fejforma, szőrzet,de talán tartás szempontjából ez a legfontosabb szempont
2016. febr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Tudom mi a különbség köztük, azért írtam így a kérdést, mert mindkét fajta érdekel.
2016. febr. 17. 09:17
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha ragdoll/perzsa jellegű kell, akkor én a helyedben menhelyeken is körbe néznék.

Na nem azért, hogy lebeszéljelek egy fajtatisztáról, csak azt írtad, hogy jellegű. Ha kinézetre hasonló kell, akkor ott is meglehet próbálni.

2016. febr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
ok,csak gondoltam biztos ami biztos leírom, most azért nehezebb cicát venni,mert a tenyésztők karácsonyra tervezték a cicákat, az eladhatóság miatt, az új alom valószínűleg mostanság jön a világra, pár hetet,ha tudsz várni, akkor várj, de a menhelyes se rossz ötlet
2016. febr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :) Igen, elsősorban keverék cicát szeretnék, tehát nem kell törzskönyv vagy ilyesmi. Igazából egy félhosszú szőrű macskát szeretnék, aki higgadt természetű és kicsi a mozgásigénye. A helyi menhelyen már körbe néztem, de biztosan van még pár a környéken, ahol érdeklődhetek, köszönöm az ötletet.

Persze az lenne a legjobb, ha ragdoll vagy ragdoll jellegű szülőktől találnék törzskönyv nélküli cicát, lehetőleg nem százezrekért.

2016. febr. 17. 10:25
 7/14 Vicuska87 ***** válasza:
45%
Szupiiiiiiiii támogassuk a szaporítókat......
2016. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Már komolyan vártam hogy Vicuska színre lép... Macskás kérdés úgy nem hangozhat el, hogy bele ne kotnyeleskedne.
2016. febr. 17. 15:17
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Kár ezen idegeskedni, hogy ki honnan vesz cicát, vagy kutyát magának... és hogy mennyiért, szaporítók lesznek mindig ezt lehetetlen megszüntetni. Amúgy meg mondok nektek valamit a tenyésztőnek mondott emberek 95%-a a szaporító, mert ontják a macskákat, csak drágábban, konkrétan sokan ebből élnek...hmm
2016. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Egyet értek veled kedves utolsó! És ismerek egy kutya tenyésztőt, aki ugyan engedéllyel, kennel névvel rendelkezik, és FOLYAMATOSAN elleti a kutyáit, ami ugye tudjuk, hogy nem tesz jót neki. Ráadásul a kicsik is egy ici-pici kennelbe szoktak kerülni, embert alig látnak.

Ugyanakkor van egy barátom, aki eddig összesen kétszer fedeztette a 4-5 éves kutyáját, a kölykök ugyan nem kaptak törzskönyvet, de mind két szülő törzskönyvezett volt, tehát nevezhetjük őket fajtatisztának. A kiskutyák jó helyen voltak, egész nap babusgatták őket, aztán amikor el jött az ideje, el adták őket szerető gazdikhoz, akikkel azóta is tartják a kapcsolatot. Én valahogy jobb embernek tartom az utóbbit, aki ugyan szaporító, de normális körülményeket teremtett az állatainak, ráadásul kb fele annyiért árulta őket, mint a tenyésztő ismerősöm.

Azt pedig nem szabad elfelejteni, hogy élőlényekről beszélünk, nem designer táskákról, tehát egyik sem jobb a másiknál. Egy félperzsa is pont ugyanannyira szerethető és értékes, mint egy makulátlan vérvonallal rendelkező törzskönyvezett társa.

2016. febr. 22. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!