Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám beteg. Tegnap voltunk...

A cicám beteg. Tegnap voltunk állatorvosnál, írt neki gyógyszert, hogyan adjam neki be?

Figyelt kérdés
Pici tablettáról van szó. Ha szalámiba teszem, kiszagolja. Májkrémmel be szokott válni, anyukám szokta adni neki, de most nekem kell. Törjem porrá a gyógyszert? Vagy egészben is elrágja ha beleteszem a májkrémbe? Köszönöm a válaszokat, lécci mielőbb írjatok!

2016. febr. 18. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Dehogy szagolja ki . Rejtsd bele egy kedvenc kajájának egyetlen falatjába egészben a gyógyszert és add oda neki .
2016. febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a féreghajtót mindig egészben adom be, pedig nem olyan kicsi tabletta. Antibiotikumnál is így csináltam.

Konzervből kiveszek egy darabot és belenyomom a tablettát, általában egyből megeszi. De a májkrém is jó lehet.

2016. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2016. febr. 18. 13:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Beletettem egy falat májkrém közepébe, egyből befalta. :)
2016. febr. 18. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Hurrá
2016. febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!