Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mostanában fújtat és sokat...

Mostanában fújtat és sokat alszik, ez normális egy felnőtt macskánál?

Figyelt kérdés

Egy-két hete vettem észre, hogy a cicám néha fújtat. Nem idegességében, hanem mint mikor nekünk, embereknek van az orrunk bedugulva. (Gondoltam a porra, de rendszeresen a takarítás) Házi cica, nem járt kint, hogy megfázzon. Egy kicsit talán meg is hízott, játéknál is ha ugrál, akkor ilyen hangot ad ki, és magához képest nagyon sokat alszik. Étvágya van, a bundája csillog, játékos és nem is bújik el.

Csak a téli üzemmód, vagy azért van mert kicsit hízott?



2016. febr. 18. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én megnézetném, ha terhelésre, ugrálás, játék stb. előjön, nehogy szívbeteg legyen például. Inkább vidd el, max. semmi baja, de ha van valami, akkor az csak rosszabb lesz és később többe kerül. Ha ilyen baja van esetleg, manapság már arra is írnak neki gyógyszert, aztán kész.
2016. febr. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!