Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Maine coon gazdik, egy éves...

Maine coon gazdik, egy éves kandúr normális napi adagja mennyi? (Száraz+nedves kajából) És az egészséges súlya kb?

Figyelt kérdés

2016. febr. 19. 16:05
 1/4 Vicuska87 ***** válasza:
76%

Maine coon fiú..: 6,15 kg és 9 hónapos


Nem tudom mennyi szárazat eszik mert nem mérem, de napi 100 gramm nedves kaját kap... tudna még enni nedveset, de annak hasmenés lenne a vége...

2016. febr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
napi 100at? Az én keverékem most fél éves és két kilót töltötte de 3x100at kap, és tudna még enni. Se nem kövér, se más baja. Nagyon kevésnek tűnik az az egy tasak...
2016. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor megnyugodtam, mert azt hittem az én cicám keveset eszik, de ezek szerint nem mert lecsúszik neki 140g száraz+ 190g nedves és 7,9kg, bár most több mint egy hónapja megállt a súlya, ami normális, állítólag majd megint megindul. Én meg azt hittem hogy kevés .. :)
2016. febr. 19. 19:58
 4/4 Géb 1 ***** válasza:
100%

Maine coon fiú 7 hónapos és tegnapi mrés 5,2 kilogram


Mi házi koszton tartjuk nagyrészt de kap még, kizárólag magas minőségű tápot és konzervet is (Wildernes,Moments)


A száraz táp és a konzerv az adagolási útmutató szerint a házi koszt (főtt marha, borjú, csirke, sült hal szálka mentesen zöldségkörettel) napi 180-210 gramm. A zöldségköret főtt répa, cukkini,stb legyen és keverve az apróra kockázott hússal. A mi cicánk például meg van őrülve a sült tökért azt magában is szokta enni.

2016. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!