Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért eszik a macskám csak a...

Miért eszik a macskám csak a kezemből?

Figyelt kérdés
A cicám nem eszik egy napja. 4 éves herélt kandúr, eddig még sosem volt ilyen probléma. Tegnapelőtt vettük észre, hogy semmi nem fogy a tányérkájából. Vettünk neki mindenféle olyan kaját, amit nagyon szeret, konzervet, alutasakosat, szárazat. Próbáltam neki mindent adni, száraz tápot, amiket vettünk, májkrémet, tejet, mindent, de nem evett semmit. Érdekes volt, mert egy kis májkrém került a kezemre, és azt rögtön lenyalta. Kipróbáltam, hogy az alutasakosból raktam egy kicsit a kezembe, és onnan rögtön megette. Csak a kezemből hajlandó enni. Ha esetleg a földre leesett egy darab, akkor azt már nem ette meg. Olyan, mintha félne a kajától. Miért csinálhatja ezt?

2016. febr. 20. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Beteg. Csak akkor nem eszik egy macska, ha beteg. De téged nagyon szeret, ezért a kezedből elfogadja. Ha nem lesz jobban hétfőig, vidd orvoshoz mindenképp. És itatni is próbáld, nehogy kiszáradjon szegényke.
2016. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szafica ***** válasza:
Az is lehet, hogy fáj neki ha lehajol az ételért. Mindenképpen vidd el orvoshoz, mert mindig valamilyen betegség az oka az étvágytalanságnak/evés elhagyásának.
2016. febr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!