Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek is állatkínzó...

Szerintetek is állatkínzó vagyok, amiért nyakkendőt kötöttem a cicámnak?

Figyelt kérdés

Állatorvoshoz vittem és vettem neki egy macskáknak készült nyakkendőt. Belinkelem, hogy milyet. Az egyik nő, aki a kutyájával volt a dokinál amikor meglátta, állatkínzónak nevezett. Pedig szerintem aranyos volt és szeretem ha alkalomhoz illően jelenik meg.


[link]



2016. febr. 25. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nem fáj a macskának valami, pl. ez is miért fájna, akkor természetesen nem vagy állatkinzó, ez szerintem kifejezetten mókás.


Pl. egy kullancs-nyakörv sem állatkinzás, pedig az tényleg idegesíti a macskát, de jó neki.


Ez tényleg cuki dolog.

2016. febr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy állatkínzó, de elég érdekes ízlésed van...

Ha a macskának nem fáj nyilván nem vagy az..Ha én ilyet látnék szerintem röhögnék egyet és kész

2016. febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Csak mindenlébekanál nő volt, ennyi. Nem vagy állatkínzó. Egyébként meg figyeld meg a kedvenced reakcióját, és az alapján el tudod dönteni, hogy tetszik neki, elfogadja, vagy zavarja. Ha nagyon akarja, úgy is leveszi. :)
2016. febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

én azt vettem észre,hogy a cicák nem szeretnek semmit magukon. kezdve a nyakörvtől egészen az ilyen homlikig.

nem vagy állatkínzó, de felesleges ilyen bizbaszokra költeni a pénzedet. a macska se örül neki. téged is hülyének néznek.

szóval szerintem ne erőltesd ezt. de mondom, ettől még nem vagy rossz gazdi. de semmi értelme.

2016. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik neki, leszedi, de akkor engedd. A probléma amiatt lehet, hogy általában nem szeretnek a nyakukon semmit, mert kölyökkorukban az anyjuk úgy fegyelmezi őket, hogy a nyakbőrt megcibálja és gondolom erre emlékezteti őket.
2016. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem nem vagy állatkínzó.Én is ilyen vagyok mint te, bár a macskáim nem igazán értékelik úgyhogy nem is tudok rájuk adni semmit.Egyedül a hello kittys macskahordozóval nem tudnak mit csinálni:))

Az is igaz,hogy ez volt akciós mikor vettem.

2016. febr. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igazan megkerdezhetted volna a not, miert is nagyobb allatkinzas ez, mint hogy az o kutyajan nyakorv es (horribile dictu!) porazt.

Erdekelt volna a velemenye.


Jah, amugy szerintem nem allatkinzas, sot.

2016. febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem vagy állatkínzó!Arra a nőre ne is figyelj! Ez olyan mint ha egy kutyára nyakörvet tenénk.
2016. febr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha hagyja, hogy játssz vele, és nem hagyod rajta ha már mást akar,vagy el megy, akkor nem gáz, de ne hagyd rajta!
2016. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Annak a nőnek biztos nem volt macskája.


A fele macskáink örömmel vesznek mindenféle dolgokat magukon. Van, amelyik, esköszöm, kihúzza magát egy a nyakára kötött kis nyakkendőben.

Egy másiknak van egy kutyától örökölt kabátja, ha hűvösebb van, külön mutatja, hogy fölvenné, dörgölőzik hozzá.

Amikor az egyik látja, hogy a másik nyakán rajta van a kis kendő, dörgölőzik a másikhoz, addíg, amig ő is meg nem kapja.

Szerintem jó játék nekik, csak soha nem szabad egyedül hagyni őket, nehogy valahová beakadjanak.

2016. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!