Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska ivartalanítása már nem...

Macska ivartalanítása már nem késő?

Figyelt kérdés
Találtam kb 2 hónapja egy fiatal cicát az utcán,rosszul nézett ki csont és a bőr volt. Hazahoztam és szépen rendbe raktam, most nagyon szép nagy és egészséges cica lett belőle. Oltásokat megkapta, szerettem volna ivartalaníttatni de nagyon gyenge volt most pedig félek hogy késő. Van egy lány cicusom folyamatosan jár utána és olyan tipikus kandúr macsek hangon nyafizik a csajnak nagyon idegesítő! Párom tegnap reggel azt vette észre hogy spriccelt... Mondanom sem kell egyből fertőtlenités nagy takaritás... szerintetek már késő ivartalanittatni? nem hiszem hogy lett volna már cica lánnyal amikor megtaláltam enni nem akart nem hogy csajozni.

2016. febr. 25. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sosem késő.
2016. febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ebben az esetben akkor kérek időpontot a dokitól, még éjszaka is nyávog rettenetesen idegesítő...
2016. febr. 25. 21:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A kandúrt semmiképp nem késő, és a nőstényt is lehet akkor is, ha már esetleg vemhesült.
2016. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose késő ivartalanítani egy macskát, ha lány, ha fiú. Minél előbb vidd el, mielőtt még rákapna a csavargásra, vagy súlyosan megsérülne. Meg a lány cicát is érdemes lenne, ha még nincs ivartalanítva.
2016. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a lány cicust még fiatal csitri korában ivartalaníttattuk :)
2016. febr. 25. 22:11
 6/10 anonim ***** válasza:
De miért lenne késő? Mire késő? Nem is értem, hogy mit szeretnél ezzel mondani. Hogy így ivartalaníthatatlan, ha már nem kicscica? Vagy mi? Felnőtt, több éves macskákat is szoktak ivartalanítani (pl. legjobb barátom macskáját, menhelyre került felnőttként, onnan fogadta örökbe).
2016. febr. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem a kérdező a sriccelés miatt kérdezte,hogy nem-e késő.Ha fiatal akkor még nem.

Nekem volt egy kandurom akit kb 5-6 éves korába ivartalanitottam de akkor már benne maradt a beidegződés(orvos szerint) és spriccelt továbbra is bár nem olyan büdöset,de hát virág illatú sem volt.:)

2016. febr. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az előző ideiglenesen gyámolítottam 3 évesen került be a menhelyre, akkor ivartalanították, még három hetet vártak a kiadásával, mert a normál vizelete még addig büdi volt, de utána már soha nem markírozott, nem jelölt.
2016. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen a spriccelés miatt kérdeztem hogy nem-e késő még. Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat :) Beszéltem a dokival jövő héten viszem a kis kandurkámat nagyon sajnálom szegényt egy napig nem ehet nem ihat :(
2016. febr. 26. 22:18
 10/10 anonim válasza:
Nem késő!
2016. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!