Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha el lenne törve a macska...

Ha el lenne törve a macska lába nem tudna ráállni, igaz?

Figyelt kérdés

Elkezdett ma nagyon kicsit sántikálni, rendesen rálép mindegyik lábára, ha szemből nézzük, csak akkor észrevehető, hogy sántít. Viszont ahogy lefekszik, látszik, hogy az a lába, amelyikre sántít, kicsit keskenyebb, és puklisabb lenne mint a másik(nem tudom jól megfogalmazni), de engedi megfogni, végignyomkodni, bár tapintásra is puklisabb, nem olyan mint a másik.

Természetesen indulunk az orvoshoz, csak kíváncsi vagyok, hogy ez alapján valószínűleg kificamodott és nem tört el, ugye?


2016. febr. 26. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem. Egyszer az én macskám is eltötre az egyik első lábát, de akkor 3 lábon ugrálva jött haza.
2016. febr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem nem tudna.Szerintem csak nagyon beütötte és bedagadt a lába!
2016. febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Ő igazából pár hónapja van csak nálunk, kölyökként csontsoványan ideszegődött, és azóta egyszer sem ment ki a kapun, sosem csavargott! Most viszont szerintem párzási időszak van, mivel hallom a környékbeli macskák nyávogását egyfolytában, és pár napja ő is elkezdte körbejárni a szomszédokat, de csak max 20 percekre ment el, szerintem összetűzésbe keveredhetett:/

A lényeg, hogy nincs eltörve a lába, csak kificamodott, pihentetni kell pár napig, hogy javuljon:)

2016. febr. 26. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!