Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valakinek Szfinx macskája?...

Van valakinek Szfinx macskája? Hol lehet ilyet beszerezni?

Figyelt kérdés
olyan csupasz macska, nagyon tetszik nekem. Most 2 macskám van, sima. Mennyibe kerülhet? Viselkedése olyan mint egy sima macskának?
2016. febr. 27. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokba kerül. A viselkedését nem ismerem.

Talán két tenyésztő lehet az országban, tőlük lehet venni.

2016. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Kb.?


100.000 Ft egy macska?

2016. febr. 27. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Hat, inkabb 150e es felette.

Amugy, a viselkedese baratsagosabb, emberszeretobb mint jellemzoen a "sima" macskanak.

2016. febr. 28. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vivi_Vivi válasza:

En pont tegnap foglaltam le egy szfinx macskát, ezer € .

Az egyik ismerosomnek is az van, tapasztalatbol mondom, hogy baratsagosabbak,mint a sima cicak (akikkel eddig talalkoztam) .

2016. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
Én inkább kutyás vagyok, némely macskát (a kóbor példányokat) pedig egyenesen utálom, mert az én volt sziámi macskámat is kishijján elintézték. Viszont ha újból lenne macskám, csakis szfinx volna. Én csak úgy hívom "bőrmacsek". Szegény olyan csúnya hogy az már szép. Nekem pont ez tetszik benne. Nameg az, hogy nem szőrözi össze a lakást. Hiába kerül egy kölyök százezrekbe, szerintem jó vásár lenne. Főleg, hogy én rendre tanítanám és nem kapatnám el, ahogy a legtöbb gazdi a macskáját.
2016. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!