Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minden macska barátságos?

Minden macska barátságos?

Figyelt kérdés

Falun élek és rengetek macska van, de 10ből 10 macska bújik hozzám, ha magamhoz hívom. Ez normális?


Volt már hogy vártam kocsival egy helyen, láttam egy cilát, kinyitottam az ajtót, az beugrott az ölembe és elkezdett bújni. Nem mondom hogy ez baj, jóérzés őket simogogatni. ( nekem nincs macskám)



2016. febr. 28. 18:00
 1/6 anonim válasza:
100%

Távolról sem, általában azok a cicák barátságosak amelyikeket senki sem bánt - az emberek meg rendszerint elég nagy parasztok, ha egy macskát páran megdobálnak akkor már kevésbé akar idegenekkel haverozni.

Aztán van olyan macska is amelyik egyszerűen nem barátkozós, anyámnak olyan cicája is volt aki a mosógépben aludt hogy ne találkozzon senkivel. :D

2016. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az jó :DDD


Mert annyi hogy megyek az utcán, leguggolok, odahívom és jön, meg ilyenek. Én nem a parasztok közé tartozok. Régóta ez van, de gondoltam megkérdezem.

2016. febr. 28. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Értesz a macskák nyelvén és ők ezt érzik,vagy nem mostad meg a kezed miután velős pacalt ettél kovászos uborkával.
2016. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam már úgy félős cicánál, hogy eleinte csak beszéltem hozzá, nyugtattam, enni adtam neki, és egy idő után hagyta magát megsimogatni, csak el kellett nyerni a bizalmát, de a többi családtag elől ugyanúgy elszaladt :) mondjuk én már kiskorom óta odavagyok a cicákért, sok időt töltök velük.
2016. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Az egyedülhagyott kölyökcicák haraphatnak, mert a cicák játék közben tanulnak meg játszani, és ha az anyja a testvéreit már elviszi, de őt magára hagyja, és valaki megtalálja, és magához veszi, akkor az adott cica el kezd vele is játszani, levadássza a kezét, vagy amit húzol előtte, talán birkózni is akar.
2016. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a macska megérzi egy idegenen azt ha valaki nagyon szereti a macskákat. Már volt úgy hogy egyik ismerősömnél lazán megfogtam egy cirmost majd simogatás közben dorombolt és dagasztott az ölemben. Majd az ismerősöm álla is leesett, mert akkor mondta hogy egyik családtag sem tudta eddig megfogni, nagyon vad. De ugyanígy voltam a szomszéd macskájával is. Simogattam, majd felmászott a nyakamba miközben guggoltam. A szomszéd nem hitte el amit lát mert azt mondta hogy a családjukból még senki sem tudta megfogni. Én meg azt nem hittem el neki, mert amikor menni akartam tovább a macska hosszú ideig ott sem akart hagyni.
2016. márc. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!