Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Abesszin kiscica oltásokkal,...

Abesszin kiscica oltásokkal, szűrésekkel, törzskönyvvel, chippel, jó eredményekkel rendelkező kennelből mennyibe kerülhet kb?

Figyelt kérdés
Még erősen érdeklődés szintjén vagyok, csak akkor írnék tenyésztőnek ha biztosabbak a szándékaim. Előre is köszi a segítséget! :)

2016. márc. 2. 21:38
 1/2 anonim válasza:
száz alatt nem uszod meg sajnos , már csak azért mert Abesszín ami az egyik legritkább és legdrágább , összesen szerintem 100 000-150 000ig
2016. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 macdln ***** válasza:

Biztos, hogy jóval többe kerül, mint 100-150 ezer ft.

A bengáli fajta is ritka (annyira azért nem, mint az abesszin), normális tenyésztőtől ez a fajta 200-250 ezer ft, hobbi célra. Az abesszin fajtában nem vagyok annyira otthon, de szinte 100 %, hogy kicsit többe kerül, mint a bengáli.

Ha nagyon biztosra akarsz menni, akkor írnod kell egy tenyésztőnek, nem fogja leharapni a fejed, mert nem akarsz rögtön kiscicát (meg nem is valószínű, hogy most épp vannak picik, mert ugye tudjuk, hogy a tenyésztőknél "nem futószalagon készülnek a kiscicák", mint a szaporítóknál).

Ha csak hónapok, vagy néhány év múlva szeretnél majd egy ilyen fajta cicát, akkor is írhatsz akár már mostanában egy tenyésztőnek, bemutatkozólevél...meg nyugodtan megkérdezheted privátban!, hogy mennyibe kerül egy kiscica stb. amit csak szeretnél. Egy normális elhivatott tenyésztő válaszolni fog, ha te is normális "hangnemben" "beszélsz"/ írsz neki. (tehát nem "ára?" meg hasonlók, ...mintha egy tárgyról beszélnénk...sajnos sokan így csinálják...no comment.)

Az abesszinnél nem ritkább fajtáknál is komoly várólisták vannak olykor, szóval lehet, hogy amúgy is várnod kéne álmaid cicujára... /szerintem/ írj minél előbb.

Ha tenyésztőtől veszed, nem szaporítótól ( bár abesszinből szerintem nincs is szaporító ), akkor nem fognak belőle problemet csinálni, hogy te csak x idő múlva szeretnél picurit., hidd el nekem ;)

Remélem tudtam segíteni :)

2016. márc. 3. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!