Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tüzelés? Most ivartalaníttattuk!

Tüzelés? Most ivartalaníttattuk!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Macskámmal ma voltunk ivartalanítás utáni varratszedésen.

Pár órája elkezdett ugyanúgy nyervogni az ajtóban, ahogy szokott, és a másik szagolgatja a hátsó felét...

Ez normális? Sok helyen olvastam, hogy ez azt jelenti, hogy nem megfelelően pakolták ki... Isten ments, hogy ezt megint végig kelljen csinálni a gallérral, mindennel együtt :(


2016. márc. 4. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma voltál vele akkor még ugyanannyi a hormon mint tegnap. Orvosilag nem tüzel, de a hormonok még hajtják. Kell neki pár hét.
2016. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocs úgy értettem ma volt a műtét. De akkor is még sok a hormon, ha a varratszedés ma volt.
2016. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A műtét egy hete volt.
2016. márc. 4. 18:21
 4/10 A kérdező kommentje:

Szuper, pedig pont azért vittük, mert már nem bírtuk elviselni a hisztijeit :(

Eredetileg fűtésszezon után lett volna betervezve a műtét.

2016. márc. 4. 18:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Mikor múltkor voltam orvosnál és érdeklődtem az ivartalanításról, mondták is hogy hetek kellenek a hormonok kiürüléséhez és a lenyugodáshoz. Hiszen csak a szervét távolították el, a szervezetéből nem 1 nap alatt ürül ki a sok hormon ami okozza ezt a viselkedést.
2016. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyi, inkább bírd ki még egy kicsit most mint sok évig.
2016. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyira idegesítő, akkor ajánlom a füldugót. Komolyan.
2016. márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én még csak-csak elviselem, de a férjemnek épp húzós időszaka van a munkahelyén, heti 6 napot dolgozik, sokat túlórázik, hogy kész legyenek egy projekttel időben.

A füldugó nem rossz ötlet, megpróbálom ajánlani neki, hátha... csak hát így is a szemét letakarva alszik, ha mellette még "süket" is lesz, inkább duplán zárom az ajtót :D

2016. márc. 4. 22:18
 9/10 A kérdező kommentje:

Gondoltam megírom, hátha valaki hasonlóképpen beparázik, mint mi :)

Már az első nap után abbahagyta a nyivákolást a kicsike... viszont a gallér miatt kegyetlen bosszút áll, mióta levettem róla, piszok rossz egy macsek lett :D

2016. márc. 11. 03:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Jól van akkor :D
2016. márc. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!