Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy hívják a cicátokat?

Hogy hívják a cicátokat?

Figyelt kérdés
Nemsokára kapok egy kiscicát (ragdollt) de még nem igazán tudom, hogy mi legyen a neve. Ötletek?

2016. márc. 5. 12:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Az egyiket Bandi, a masikat Irenke:D Baratom Bandit Banderásznak hivja..
2016. márc. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Lara a cicám neve :)
2016. márc. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az egyik Tapmancs,a másik Áfonya,a harmadik Iromba,de szerintem egy olyan nevet adj neki,ami őrá illik!
2016. márc. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Liza, Picúr, Maszatka (ő kölyökkorában rettenetesen disznó módon evett, mindig maszatos volt a feje búbja is) A régi cicáim: Nyüzsi, Kisasszony, Karmi, Pötyi, Mocorgó, Brandon, Jucó, Macskusz Gigantikusz, (nem vicc, az öcsém keresztelte el) Nemtom, Sonja, Erik, (az utóbbi kettő vörös volt) Luca, Kölyök, Hófehérke, Maja...
2016. márc. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
Volt osztálytársam macskája Defibrillátor volt; olyan erővel rugaszkodott el az öledből, mintha megcsapott volna az áram. :) Kölyökként is marha erős macsek volt, nem lehetett bírni vele.
2016. márc. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Saját, régebbi macskáim sorban: Franciska (Franyót akartam, de mivel lány lett, így áttértem a Franciska, Ciska névre), Gerzson, Szidónia (Szidi) és Szilveszter (Szili). Az ideiglenesen gondozott macskáim Bence, Patrik és Cicka (Cickát mostanában Rozinak, Rozálnak, vagy Zálinak szólítom, magam se tudom, miért)
2016. márc. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Lehetnek

-virág nevek (orchidea, rózsa stb.)

-film/mese szereplők nevei (Leila, Ariel, Elza stb.)

-kitalált név

-vagy akár a cicusodra jellemző tulajdonságok

Az én macskám neve Muc-muc de Mucinak nevezem! :D

2016. márc. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Amik eddig voltak/vannak: Mirmúr, Csillag, Batman, Cicus, Folti, Junior (Cicus Junior teljes nevét, a feltételezett apja után :D), Bajusz, Puding, Tigris, Krampusz.
2016. márc. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 nyuszely válasza:
József
2016. márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Három cicám van: Hugo (franciásan ejtve Victor Hugo után), Gred és Forge (a Weasley ikrek után. Ők amúgy tesvérek, és vörösek, szóval innen az ötlet.) :)
2016. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!