Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vettetek már ragdollt vagy...

Vettetek már ragdollt vagy más macskát szaporítótól?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztapatok?

2016. márc. 6. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom nincs, de ezt a kerdest elolvasva:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__7610111-a-ma..


Nem is szeretnek tapasztalatokat gyujteni a dologgal kapcsolatban.

2016. márc. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vicuska87 ***** válasza:
100%

Nem vettem szaporítótól..

Azt vallom ha fajtamacskát veszek azt tenyésztőtől veszem, szűrve oltva chippelve, tk-val...

Ha nincs rá pénzem akkor pedig fogadok örökbe házi cicót, vagy mentek...

2016. márc. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De nekem az a fajta tetszik.

Ha házi cicát fogadok be, az sincs tesztelve, oltva, chippelve, ugyanúgy lehetnek örökletes betegségei.

Ha szaporítótól veszek ugyan azt kapom mint ha házi macskám lenne, de külsőre hasonlít arra a fajtára, ami nekem tetszik. De ha találnék hosszú szőrű házi cicát, azt szívesen befogadnám.

2016. márc. 6. 16:54
 4/4 anonim válasza:
28%
én sem tenyésztőtől vettem törzskönyvezve nincs mert a színe szerint nem tudták beazonosítani ezért rámondták hogy nem fajtiszta mikor a testvérei meg megkaphatták a papírt na de térjünk a lényegre szerintem nyugodtan vehetsz szaporítótól nekem ugyan úgy viselkedik mint ha tenyésztőtől lett volna véve ugyan úgy imádja ha simogatják nagy testű lett és a szőre is szép hosszú fényes csak kicsit hisztis addig nyávog míg fel nem veszed az öledbe
2016. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!