Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

A cicámat lakásban tartom, az ajtón kívűl sosem megy! Érdemes lenne azért chipbeültetésre vinnem, vagy felesleges, mert úgysem megy ki a lakásból?

2008. szept. 20. 17:24  Privát üzenet  

A válaszok
Teljesen felesleges. Nekem világéletemben több macskám is volt, ráadásul családi házban lakunk, annyit csavarognak a környéken, amennyit nem szégyellnek, de sosem jutott még eszembe chipet ültettetni beléjük. Az állatorvos szerint is csak üzleti fogás ez a sok marhaság, amit manapság az állatoknak kitalálnak.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2008. szept. 20. 17:40 Privát üzenet
Szerencsétlen macska, minek kellene neki chip, ha még a kék eget sem látta? Ez állatkínzás.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2008. szept. 20. 17:46 Privát üzenet
Felesleges a chip. Még a kinti cicáknak is, ha meg csak bent van egyenesen hülyeség lenne.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2008. szept. 20. 17:56 Privát üzenet
Persze kivétel ha valami ritka vagy drága fajta...

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2008. szept. 20. 17:56 Privát üzenet
Én cica tenyésztö vok, nekem a kiscicák mindig bent vannak házba, majd lassan kiengedem öket / perzsa cicákkal foglalkozom / , és hiába perzsák kell nekik a kinti lét, de csip nem kell minek, ? szokasd kintre mert rossz neki hidd el , meglátod jobban fogja magát érezni kint, alig tudod majd behozni.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2008. szept. 20. 18:28 Privát üzenet
Szerintem, ha megteheted, akkor beletehetsz. Nem veszítessz vele, mert ha elszökik nagyobb az esélye, hogy megtalálod. Egyébként, ha úgy érzed, csak terhelné a pénztárcádat, teljesen felesleges.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2008. szept. 20. 19:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat-ilyet is,olyat is:)

csak a lakásban van,van nyakörve,gravírozott bilétával,szóval nem valószínű,hogy lesz chipbeültetés:)

# 7/7Időpont 2008. szept. 21. 15:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet még ilyenkor ivartalanítani? Felesleges már?
Van egy 4 hónapos kiskutyám. Lakásba tartjuk. Vegyek neki olyan párnát amin aludhat? Vagy felesleges pénzkidobás?
Felesleges az aggódás?
A perzsa macskámnak szeretnék venni cicamászókát, de nem tom használná-e mert ha nem akkor meg felesleges volt. Vegyek vagy ne?
Cicának rózsaszín, strasszköves nyakörv? Mit szóltok hozzá? Tudom hogy felesleges de nagyon szép!
2hónapos sziámi cicust lakásban tartott, kell neki e oltást kapni? Főleg mert van is 3kutyánk is ők ki-be mennek, emelett feltétlen kapjon oltást? Vagy felesleges?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!