Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a cicámnak?

Mi lehet a baja a cicámnak?

Figyelt kérdés
Már egy hete szinte csak alszik. Azt gondoltam,h csak lustálkodik,de kezdem azt gondolni,h vmi baja van. Ma észrevettem,h lassan megy,picit fura a szőre és mintha könnybe lenne a szeme. Enni eszik és kimegy elvégezni a dolgát. Aggódom. Mit gondoltok,mi lehet vele?
2016. márc. 6. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Állat orvos tudja , tippelni nem érdemes .
2016. márc. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
holnap hétfő, lehet menni állatorvoshoz, biztos hogy beteg.
2016. márc. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt magamtól is tudtam,h doki holnap csak gondoltam hátha volt már valakinek hasonló tünete a cicájának és tud mondani vmit. Tévedtem! 😞Azért köszi..a semmit!
2016. márc. 6. 22:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Minimum vitaminhiány, de ha ennyi ideje tart akkor orvos megmondja.

Én úgy vagyok hogy ha eszik és végzi a dolgát, akkor 1-2 napig ok, ha kedvetlen, eddig ez mondog bejött. Legutóbb kedvetlen volt, valószínű meghúzta a lábát, csak azt láttam hogy kedvetlen és csak aludni akar. Aztán láttam hogy sántít, valahová beakaszthatta a lábát, de nem kinti cica. Este behoztam a szobába a dobozát hogy aludjon itt, hátha nyugodtabb ha nem egyedül van. Reggelre kutya baja nem volt, de ha lett volna még akkor ezen a napon vittem volna a dokihoz.

2016. márc. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem nincs nagy baja! Holnap elviszem.
2016. márc. 6. 22:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt az állatorovosok is úgy szeretik, hogy esete tízkor azonnal mondják már meg mi baja van. A mióta tart kérdésre meg a válasz: Egy hete...
2016. márc. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Idős cicád van? Mert akkor lehet, hogy csak öregszik, és gyengül.


Ha meg nem idős, akkor valószínűleg elkapott valamit, és erre gyanakszom, és az alvással igyekszik kipihenni magát, hogy az immunrendszere erőt gyűjthessen a betegség leküzdésére.


Remélem, nem nagy a baj, jobbulást a cicának, és írj majd, mit mondott a doki, mert kíváncsiak vagyunk. :)

2016. márc. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
lázas lehet, akkor (is) így viselkednek
2016. márc. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
könnyen lehet hogy macskanátha,ha a szeme könnyedzik.Volt oltva macskanátha ellen?
2016. márc. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most jöttünk a dokitol. Valami vírust elkapott szegénykém. Igen,volt láza,elég magas, 41 fokos. Kapott lázcsillapítót és antibotikumot szuri formájában. Azt mondta a doki,h ha két nap múlva sem változik,vigyem vissza. Remélem nem lesz rá szükség! Egyébként azt mondta,h nem csodálkozik,h egy egyébként is lusta macseknál nem tűnt fel,h valami baja lehet.. 😊
2016. márc. 7. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!