Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek megbízható tenyész...

Szerintetek megbízható tenyésztő ez?

Figyelt kérdés
Vagy nem is tenyésztő? Www.Thai-macska. gportal.hu/gindex. Php? Pg=29552426

2016. márc. 9. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Megnéztem az oldalt, nem derül ki belőle sok minden, pl az sem, hogy adnak-e törzskönyvet a kiscicákhoz. Úgyhogy ez alapján sok mindent nem lehet mondani róla.
2016. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vicuska87 ***** válasza:
100%
Nem
2016. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A gportál elég sok mindent elmondd. Az igényes tenyésztők saját honlapot szoktak üzemeltetni, nem ingyenes oldalakat regisztrálnak... ráadásul nem ilyen kinézettel. Szerintem nem!
2016. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Epei válasza:
0%
Csak pozitívumot tudok írni.Nagyon segítőkész nagy tudású szakember ő aki kellő hozzáértéssel beszél az állatokról.Aki nem hiszi menjen el hozzá. Törzskönyveztet -e vagy sem? Is-Is! Kedvencnek minek a tk.? Bár jó ha van ez biztos. Viszont egy tk.-es tenyészállatot meg nem lehet alacsony áron szinte ingyen megvenni. Ne akarjunk mindent a tenyésztőről lehúzni és a honlapját leszólni. Nem mindenkinek telik méreg drága honlapra. Úgy ahogy az őt becsmérlőknek sem méregdrága macskára. Hiszen akkor nem őt keresnék. Így szerintem ne alkossunk véleményt ismeretlen emberről. Inkább örüljünk annak, hogy valaki felelősség teljesen gondozza ezeket az állatokat, hogy nekünk sokáig örömünk legyen benne.Tőle vásárolt két egészséges stabil idegrendszerű macskám is bizonyítja, hogy jó helyen jártam és rengetek faces ismerősöm is aki tőle vásárolt. A pokoli macskák sorozat reklámarca lett a "Zafír"nevű sziámi is aki ismét innét származik. Tisztelettel!
2016. szept. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!