Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicámnak?

Mi baja lehet a cicámnak?

Figyelt kérdés
Kakilàs előtt folyamatosan keservesen nyávog, sokszor a konyha közepére ürít, pedig tiszta az alom, van hogy oda végzi, de gyakran nem.(pisilni mindig oda pisil) A széklete bogyós és elég kemény.

2016. márc. 10. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fájdalmai vannak, én elvinném orvoshoz.
2016. márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Valami nincs rendben vele. Szerencsésebb esetben csak szorulása van a helytelen táplálkozás vagy emésztési gondok miatt, de lehet komoly baj is, bélelzáródás vagy bármi más.


Mióta tart ez az állapot? Mit kap enni?

2016. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
most már kb 3 hete, enni szaraznak friskiest kap, meg zselés/szószos zacskós cicakaját, kitekatot, whiskast, friskiest, ami eppen van. Sonkát, párizsit szokott még kapni, néha főtt csirkét de azt majdhogynem mindig ott hagyja. Májat sem eszi. Próbáltuk még májkrémmel, húskrémmel etetni, de azt is ott hagyta.
2016. márc. 10. 19:49
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezek a lehető legrosszabb tápok. A felvágott sem a macskának való.

Ha 3 hete nézed hogy szenved, akkor ideje lenne elvinni orvoshoz.

2016. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ennyi időn keresztül néztétek ahogy szenved? Orvos fel se merült??
2016. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
eddig betudtuk annak, hogy most tuzelt eloszor. az allatorvos meg persze, hogy felmerult, csak sajnos most nem kaptam penzt a szuleimtol, de mar ravettem oket hogy el kene vinni. milyen tapot ajanlotok akkor?
2016. márc. 10. 22:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Acana, happy cat, orijen, taste of the wild, royal canin
2016. márc. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szorulasa van. adjál neki egy kis tejet vagy valami jó tejes cuccot, az majd picit meghajta ;)
2016. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a száraztápot meg próbáljátok kerülni, ha így van. de az enyém pl nagyon szereti a one purinát és nincs tőle szorulása, de ő inkább nedves tápokat szeret. viszont ha sikerül áttérnetek a nedves tápra, akkor vannak jutalom falatok is pár száz forintért, h tudjon mit rágcsálni.
2016. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jobban szereti o is a nedveset, a szaraz csak mindig ki van neki teve ha ket hami kozott megehezne, de szerintem az h masfelhavonta kell venni neki szaraztapot sokat elarul arrol meenyir eszik belole:)
2016. márc. 11. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!