Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskak vereznek?

B.lacko kérdése:

Macskak vereznek?

Figyelt kérdés

Ma felemeltem es 6-7 csepp barnas cucc folyt ki..

Szerinzem elol jott neki,mert vizallagu volt nem suru..sargas barnas.. Tudom nem gusztusos a kerdes,de na..


2016. márc. 12. 17:42
 1/10 Vicuska87 ***** válasza:
ÁLLATORVOS.. de na... csak vidd már el na....
2016. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ezzel a panasszal tényleg irány az állatorvos. A macskáknál nincs vérzéssel járó tüzelés, amire gondolhatsz, itt valami más probléma lesz.
2016. márc. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Gondolom azert kerdezem,mert nem tudom,hogynnormalis-e.. Es szombaton akarnam se tudnam pusztafalvan..

Net:

Akár csak a kutyáknál, úgy a macskáknál is a nőstény állat vérzéssel jelzi, ha ivaréretté válik. Hasonlóan keverik is a fogalmakat a gazdik, hiszen sokan úgy mondják ezt a jelenséget, hogy a macskájuk menstruál, ám ez téves megnevezés, hiszen akár csak az ebek, a cicák is tüzelni szoktak.

2016. márc. 12. 19:26
 4/10 anonim ***** válasza:
A tüzelés vérzéssel jár a macskáknál is, de ők sokat mosakszanak, így letisztítják magukat, ezért nem olyan "látványos", mint pl. a kutyáknál. De a tüzelés egyéb jelekkel is észlelhető: fenekét égnek tartva nyávog, kurrogó hangokat ad stb. Ha ezek nincsenek, minél előbb orvos!
2016. márc. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Állandóan nyalja a fenekét, nyivácskol, nyugtalan, ezek a tüzelés jelei.
2016. márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Vicuska87 ***** válasza:

Hát akkor ne vigyed... hagyd elpusztulni az sokkal jobb....

Ha akarnád tudnád állatorvoshoz vinni, vannak nagyobb városok ahol van állatorvos nyitva ma is...


INKÁBB NE TARTS ÁLLATOT!!!!!!!!!!

2016. márc. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ok. A nagyvarosba is el kell jutni.. Ha nincs auto,akkor 40 km-t setaljak??

Imadom ha valaki nem tud semmmit,hanem okoskodik..

Nem is akartam allatot tartani.. Kertbe ehezett a macska kolyokkent es itt van az udvarban. Nem tudtam vizbe folytani,mint mas. Es gondoskodok rola.. Alapjaraton nem tartanej.

2016. márc. 13. 12:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Wow. Micsoda hos, aki nem folytja vizba, mint mas, de aki ezenkivul meg siman setalan is 40!!!!km-ert az aztan de nagyon burzsuj.

A dolog egyszeru: vagy megdoglik, vagy nem. Mit erdekel az teged?

2016. márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hidd el érdekel és hidd el az emberek szart volna rá,hogy éhen doglik vagy nem..valahol azt olvasom h abnormális, valahol azt,hogy vérzik és normális.. Tuzeles jelei vannak.

Hétvégén nem tudom elvinno,ha lenne autóm pl.

Jelenleg anyagilag se férne bele állatorvos stb.. nem is akartam állatot.. És környékén senkinek nem kell macska..de amikor a kertben, kolyokkent legyengulve megtaláltam..tiszta vagyok vele,hogy ha jelenleg nem tellik allatorvosra,akkor nem kell allatot tartani.. De a állatvédők elvittek a szomszéd kutyát,de a macskát nem.. És igen etetem azóta,nem hagytam megdogleni. A vizes sztorit meg azért mondtam,mert tudopm vidéken h mennek a dolgok. De valszeg csak tuzel!!! Amint mondtam jelenleg nem tudom pestre elvinni sehogy.anyagiak se engedik, és holnap elviszem itt puruttyafalvan. amikor doglodott 2 honaposan..nem azan agyaltam,hogy hogyan viszem majd allatorvoshoz,hanem azon,hogy ettessem, szeretgessem és erőre kapjon..

2016. márc. 13. 15:03
 10/10 A kérdező kommentje:
Elnézést: az emberek nagy része szart volna rá..
2016. márc. 13. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!