Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A lányomtól el kellene tiltani...

A lányomtól el kellene tiltani a macskáit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ősszel befogadott két kismacskát, mivel nem sikerült gazdit találnia, megtartotta. Nálunk van két kutya (pulikeverék), akik kint és bent is vannak. A párom nem akarja, hogy a cicák a lakásban legyenek, ezét csak a lányom szobájába mehetnek. Éjjel pedig a kinti raktárhelyiségben alszanak bezárva. Sokszor kivitte őket a kertbe levegőzni, játszani.

Mivel nagyon forgalmas helyen lakunk, ha kiszaladnak az országútra, azonnal elüti őket a kocsi,mint ahogy már jó párat láttam. A lányom egyébként fodrász, 24 éves. Most kitalálta, hogy a kert egy részébe építtet egy kennelt, amiből nem tudnak kimászni,hogy a macskák levegőn is legyenek, napfény is érje őket. És félig fedett is legyen. Ez összesen így nagyon drága és erre akarja költeni a pénzét. De ez kinek jó? Bezárva 16 négyzetméteren. Persze emellett továbbra is bevinné a szobájába őket és este a raktárhelyiségben aludnának mint eddig. Ez egy abszurd ötlet, de hajthatatlan. Hogyan beszéljem le? Inkább keressen jó gazdákat a cicáknak. Igazam van?


2016. márc. 14. 11:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
41%
Nem lehet összeszoktatni a cicákat a kutyáitokkal?
2016. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%

Igaza csak a frusztráltaknak van. A többieknek véleménye. Szerinted ha eltiltod a 24 éves felnött embert valamitöl ami egyébként nem rossz és pláne nem rossz szándékú dolog, az sokat fog használni a kapcsolatotoknak?

Annak örülnék a helyedben hogy erre költi a pénzét és nem drogokra vagy cigire.

2016. márc. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
88%

Miért, szerinted mire kéne költenie pénzét?

Arra akarja, ami örömet okoz 24 éves lányodnak nem tőled lejmolja a rávalót, nem allrgiás a macskákra, akkor mi a probléma?

Lehet, nem is a macskák, hanem lányod van útban?

2016. márc. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%
Már miért kéne eltiltani a macskáitól a lányodat? A pénzét meg no pláne arra költi, amire szertné, ha egyszer megdolgozott érte. Az egyedüli kérdés ez esetben csak az, hogy milyen jogcímen lakik ott a lányod? Azt írod a lakásban a párod nem engedi, akkor netán az Ő háza? Mert jószándék ide-oda, más kertjébe annak akarata ellenére nem kerítümk el 16 nm-t, ha az nem egyezik bele. Ha meg többen vagytok tulajdonosok, akkor együtt kell eldönteni mi legyen. Itt vitatkozni maximum azon lehet, hogy a tulajdonos mennyiben engedi ezt avagy sem, mert hiába ilyen nagy állatbarát és segítő szándékú a lányod, ha a többi vele élőt ez zavarja, arra illik tekintettel lenni. Ergo hagyd rá, tegyen amit akar, ha erre minden jogalapja megvan, ha nincs akkor meg egyezkedjetek, de igazán nem abba kellene belekötni, hogy ideális kompromisszumos megoldást keres a cicáinak, vagy hogy Ő ebbe fekteti a pénzét.
2016. márc. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
98%

24 éves felnőtt ember,arra költi a pénzét amire akarja.Mellesleg a macskáknak szeretne jót! Nem rossz ötlet,hogy nem csak bent meg a raktár helységben vannak hanem kint is. Nyilván jobb lenne ha szabadon lennének.De két felnőtt kutyát két felnőtt macskával elég nehéz össze szoktatni


Én ugyan kutyás vagyok (23/L),sok pénzt költök a kutyáimra. Szüleim sosem szólnak. ÉN dolgozok meg a pénzért,felnőtt vagyok,eltudom dönteni,hogy mire szeretném költeni a fizetésemet. Magamnak is veszek dolgokat,itthonra is vásárolok. Kutyáimra is költök. Egy szava sem volt anyumnak,hogy miért a kutyákra költök.


Látja,hogy amiért vállaltam a felelősséget azért megteszek mindent!


Inkább támogasd,segíts neki.

Ne pedig ellene fordulj.

2016. márc. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
A lanyod nagyon okos, en nem Mo on elek nagyon sok ember epit vagy epittet ilyet a cicajanak, hogy biztonsagban legyenek es szabad levegon is. a lanyod fodrasz , van penze amihez semmi kozod hogy mire kolti, met o keresi, es mivel allatszereto esze agaban sincs megvalni a cicaitol, van benne felelossegerzet. Hagyd beken a lanyodat es ne kotekedj vele. Remelem nem hallgat rad mert te csak rossz tanacsot adsz neki.
2016. márc. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
A ház a kerttel együtt félig az enyém, félig a páromé. De nem kioktató válaszokat kértem.
2016. márc. 14. 11:46
 8/31 anonim ***** válasza:
93%
szerintem a lányodnak igaza van és nem olyan szívtelen mint ti hanem segíteni akar azokon a kis élőlényeken
2016. márc. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
ha igy szemetkedtek a lanyoddal akkor szepen elmegy toletek es b@....atjatok a telketeket meg a hazatokat is a paroddal. gondolom utban van a lanyod azert akadekoskodsz vele.Jobban orulnel ha a lanyod a penzet drogra meg italra koltene es macskak helyett minden hetvegen reszegen fetrengene valakivel? szep kis szulo vagy. mellesleg nem latod hogy egyedul messz szembe a forgalommal? akkor talan nem mindenki hulye aki ide irt nem gondolod? a hiba benned van meg a parodban nem a lanyban.
2016. márc. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
97%
nyilvan azert kapsz kioktato valaszokat mert NINCS IGAZAD. egyetlen ember se osztotta a velemenyedet, nem veletlenul.
2016. márc. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!