Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ha a macska...

Mit csináljak ha a macska kiszedte a varratot magából ivartalanítás után?

Figyelt kérdés
Lány cica, 4.2kg, kintibenti (most bent van amíg ugye fel nem épül), napi 1 fájdalomcsillapítót kap amit az álltadoki írt fel. A baj az, hogy 3 és fél nap után éjszaka lerángatta magáról a kis ruháját (ilyen passzos ruha, lyukkal a fejének meg a lábainak, úgy néz ki mint egy kis hurka benne) és a fogaival kirágta a varratot, hajnalban úgy találtuk mmeg h már kb a 2/3át kiszedte. A ruhát azért kapta mert féltünk h ez lesz, de úgy tűnik semmit sem ért az egész. A sebet kb óránként nézem, össze van forrva, nem vérzik, nem nyílt szét. Hívjam fel az orvost h tegyen bele újat, vagy ne? Ragasszam be esetleg vmivel? Csak nem tudom h a pihés hasán megtapadna-e a sebtapasz. Varratszedéssel így mi legyen? 6 nap múlva kellene varratszedésre menni. Szóval tulajdonképpen minden rendben van, nem nyílt szét a cica, bútorokra felugrik, eleven, megerősítettük a ruháját és rajta van h ne tudjon magában kárt tenni, de nem tudom h volt-e már valakinek baj ilyenből, vagy történt-e ilyesmi. A válaszokat köszönöm!

2016. márc. 16. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én visszavinném a dokihoz a megbeszélt időpontra, hogy megnézze minden rendben van-e. Nekem is volt ilyen cicám, aki kiszedegette, mire mentünk a dokihoz nem maradt benne semmi, de baja nem lett tőle :)
2016. márc. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vérzik, nem nyílt ki, akkor nem lesz semmi gond és fölösleges a tapasz. Majd vidd vissza az aktuális időre, és az orvos megnézi, hogy maradt-e benne valami.
2016. márc. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem se lesz semmi baja, a tapaszt pedig felejtsd el, azt is pikk pakk leszedi magáról.

Én a helyetekben benn tartanám a lakásban pár napig, hogy felügyeljem azért a varrást.

De ha nem vagy biztos magadban, persze vidd el állatorvoshoz, ő jobban fogja tudni! :)


Egészséget a cidának! :)

2016. márc. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most olvastam újra, hogy irtad már hogy most ebben az időben bennt van tartva a cica. Vedd úgy akkor hogy nem mondtam semmit :D
2016. márc. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!