Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nektek hogy viselte a cicátok...

Nektek hogy viselte a cicátok az ivartalanítást?

Figyelt kérdés
Az én cicám vasárnap reggel lett ivartalanítva, hétfőn evett, bár nem túl sokat. Kedden egész nap nem evett, aztán kedden este hányt kétszer. Aztán szerdán reggel és délután is hányt, de már sokkal élénkebben figyel, mint az előző napokban és magabiztosabban is jár. Szerdán sem evett semmit, csak iszik néha, de még a víz sem marad meg benne. Valakinek volt hasonló tapasztalata?

2016. márc. 16. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen tapasztalat nincs, viszont én visszavinném az orvoshoz, mielőtt kiszárad.
2016. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Lehet a kettő nem függ össze, de azért az orvost nem ártana meglátogatni.


Bár én nem ivartalanítanám a macskát... Most beleképzelem magam a helyzetébe... Áh ne. Főleg ha kandúr.

2016. márc. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nőstény akkor lehetnek gondok, én pénteken vittem a kandúrt, 1 napig még nyugis volt, utána a régi lett. Náluk még varrat se kell. Nem is hányt.
2016. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A cica nőstény.
2016. márc. 16. 20:10
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem a nőstényekkel sem volt ilyen soha, egy napig szarul voltak az altatástól, fájdalomtól, de utána ette rendesen, nem hánytak.

Szerintem vidd vissza a dokihoz, lehet, hogy egész más betegséget szedett össze. De sürgősen, mert ha a vizet is kihányja, az veszélyes.

2016. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindenképp vidd vissza a dokihoz, mielőtt kiszárad szegény. Ez nagyon nem hangzik normálisnak.


Az enyém is nőstény, reggel volt a műtét, késő délután ébredt fel, aztán kézzel eltámogattam az alomig, ott pisilt, aztán vissza. Lefektettük és pihent, amint rájött, hogy nem éri meg mászkálni. Éjjel kapott pici vizet az ujjamról óvatosan. Másnap minden rendben volt. Nyilván többet pihent és óvatosabban közlekedett a seb miatt, de nem hányt, sőt evett, ivott is.

Aztán minden nappal egyre jobb lett.

2016. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gallér van rajta? Reggel és este vedd le róla egy kis időre, hogy tudjon kicsit felszabadultan mozogni, enni, kakilni, mosdani. Ettől a közérzete is helyreáll, és talán a hányás is abbamarad.
2016. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja és persze olyankor figyeld, hogy ne piszkálja a varratot - az előző voltam.
2016. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Természetesen levittem állatorvoshoz,azt mondta,elkaphatott valami fertőzést,kapott injekciókat meg infúziót és már sokkal jobban van. :)
2016. márc. 19. 12:38
 10/11 anonim ***** válasza:

Az enyém sem akart utána napokig enni, valami pasztát kellett bele tömni. Napokig bágyadt volt, arra nem emlékszem hogy hányt volna. Ez kb 14 éve volt.

Remélem, jobban lett a cicád.

2016. ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!