Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett a lábával?

Mi történhetett a lábával?

Figyelt kérdés
Ma a cicám úgy jött haza, hogy sántított a jobb lábára. Amikor felvettem, hogy megnézzem láttam, hogy ott a lába hátsó részén az a kis bütyök vérzik és hiányzik is belőle és két láb ujja között vérzett is. Megnéztem a többi lábát is és hiányosak a körmei van egy hely ahol tőből kiszakadt neki és véresek. Leeshetett valahonnan? arra gyanakodtam először, hogy lehet, hogy valaki direkt vágta le a körmeit de az a kis bütyök olyan mint félbe lenne vágva. Állatorvoshoz csak hétfőn tudom elvinni addig is bekentem egy kis jóddal a sebeinél viszont ahol vérzik a lábujjai között ott nem tudtam neki széthúzni, hogy bekenjem. Remélem nem lesz nagyobb baja. :(
2016. márc. 17. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy valahova becsúsztak a lábai. Jó lenne már holnap elvinni, nehogy elfertőződjenek a nyílt sebek.
2016. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

holnap vidd el orvoshoz mindenképp, mert elfertőződhet a seb :(

ne halogasd, mert hétvégén, ha rosszabbodik, akkor azért nem tudod majd elvinni, mert "hétvége van és nincs doki".

2016. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben akkor holnap mindenképp keresek egy állatorvost aki tud fogadni.
2016. márc. 17. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!