Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hazajöhet még a kandúr cicám?

Tanácstalan2 kérdése:

Hazajöhet még a kandúr cicám?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta nincs meg a kandúr cicám. 1 hete lett ivartalanítva és 1,5 éves. Nagyon aggódom érte.. Még visszajöhet? Egyátalán nem szokott egerészni.. Hol járhat? És miért kóborol ha ki lett herélve?

2016. márc. 21. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

A kandúrok nem is szoktak egerészni.

Persze hogy haza mehet. Valószínűleg még bagzik mert ivartalanítás előtt termelt hormonok még nem mentek ki belőle. Egy idő műlva majd lenyugszik.

2016. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Esetleg ellopták vagy kilapította egy kamion vagy széttépte egy kutya , de remélem hazamegy. Ezek a legrosszabb forgatókönyvek. Még q környéketeken nézzetek szét, lehet megriadt és bebújt valahova.
2016. márc. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne add fel a reményt! Az enyém 3 hét után került meg. :) Addig is nézzetek szét a környéken, kérdezzétek körbe a szomszédokat, hátha látták őt.
2016. márc. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás után én úgy tudom hónapoknak kell eltelnie, mire a hormon szintje lecsökken az állatnak egy olyan szintre, hogy már nem akar cicuskákat hajkurászni és elkóborolni. Ez egy hím macskánál semmi, hogy 1-2 napja nincs meg. A környékünkön tudok olyat akinek, hónapokig távol volt, de aztán visszajött. Szerintem nagyobb az esély, hogy hazajöjjön, mint hogy nem.
2016. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Személyes tapasztalat hogy pár éve eltűnt Dezső névre hallgató macskánk.

Teltek a napok hetek hónapok. Lemondtunk róla teljesen erre egyik nap fatert áthívta a szomszédnéni hogy segítsen neki valamit kapirgálni a kertben.

Mikor hazajött mesélte, hogy Dezső aki akkor már Cila névre hallgatott ott ült a szomszéd konyhályában teljes valójban. Tiéd még simán hazaérhet.

2016. márc. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A kandúrok nem is szoktak egerészni."

De szoktak, sőt a miénk már vakondot is fogott...


1 nap után még nagy rá az esély, hogy visszajön, kinti macskáknál előfordul, hogy hetekre eltűnnek, aztán előkerülnek.

2016. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Meglett a cica! Köszönöm a válaszokat. Jah és a volt kandúr cicánk is egerészett azért emeltem ki, hogy ő nem egerészik :)
2016. márc. 23. 19:55
 8/8 anonim válasza:
Ennek örülök,jó játékot ;)
2016. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!