Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet-e baja a macskámnak ha...

Lehet-e baja a macskámnak ha pórázban elfutott?

Figyelt kérdés
Faluban élünk kinti-benti cica.Attól félek hogy bele akad valamibe.

2016. márc. 22. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Ha kijárós, miért kell rá pórázt tenni?

Reménykedj, hogy nem akad bele semmibe, és haza tud menni. Ne erőltesd ezt a póráz dolgot.

2016. márc. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Általában nem szoktam pórázra tenni.Csak egy ismerősőm a saját cicáját (benti) próbálja pórázra szoktatni és megpróbáltam én is, mert az ő macskája nem nagyon akkar menni és egyszer megprobálta az enyémel és ő nagyábból ment.De valamitől megijedhetett ezert átugrott a szomszédhoz és elengetem a porázát.
2016. márc. 22. 17:15
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a váaszod remélem nem lesz semmi baja.Nagyon sok baja volt már.Volt amikor nem tudott lábra álni hetekig:(
2016. márc. 22. 17:17
 4/14 anonim ***** válasza:
És olyankor elvitted orvoshoz?
2016. márc. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen,persze.
2016. márc. 22. 17:47
 6/14 A kérdező kommentje:
Már elég sok mutete volt sajnos😢
2016. márc. 22. 17:48
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb 25%-ra taksálom az esélyt, hogy baj nélkül hazaér. A macska minden szűk résen átbújik, kerítéseken átugrik, és közben lifeg utána egy 2 méteres póráz... Brrr!
2016. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha "csak" kísebb problemai vannak az meg nem nagyon baj csak ne legyen olyan baja ami sulyosabb,mert már kb 5-szor volt mutve és még csak 7 éves.
2016. márc. 22. 17:51
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon izgulok érte.7 korul szokott vacsorat kapni, remélem adigra haza jön.
2016. márc. 22. 17:53
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna elengedni a pórázt! Elég lett volna ráakasztani a fogóját a kerítésre, és átmenni érte. De simán vissza is húzhattad volna, azalatt semmi baja nem lett volna. Tudom, mert évekig jártam le sétálni cicával, volt, hogy a bokorba bekevert és egyszerűen kihúztam a pórázzal.Keresd a környéken, mert ha beakad, be fog kattani, ha nem tud kiszabadulni.
2016. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!