Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van itt olyan, akinek macska...

Van itt olyan, akinek macska és teknős is van a lakásban?

Figyelt kérdés
Nem tudom, máshol is így van? Macska, csak egy fajta kaját hajlandó enni. Viszont, ha a teknősök szív-mixet kapnak, a macska annyira oda van érte, simán ugrik a vízbe pár kockát össze szedni. Megérzi az illatátz, teljesen begolyózik:))
2016. márc. 22. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

hát szerintem ne hagyd,hogy a macska beugorjon a teknős vízébe.. ez neki baromi stresszes. ráadásul lehet egyszer a tekit akarja elfogni.

amúgy a szív mix a teknősnek sem jó, nemhogy a macskának.. ne etess vele.

nekem a szárított halat szereti a cica. de tekinek azt sem szabad adni.

és mondom, ne hagyd,hogy beugráljon hozzá.

2016. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.Egyszer ugrott be eddig, akkor épp, ki kellett mennem. Teknősöket kiteszem sétálni, jól el van a macsek a 4 teknőssel.

Különben, beteg a macska:) Legalább is ilyen macskám még nem volt. Kimondottan, szeret vízbe pancsolni. Fürdőkádban víz van, vigyázni kell, ne menjen a fürdőszobába, mert azonnal ugrik a kádba.

A szív-mixet, olyan nasiként kapják, kb 8-10 kocka hetente. Fő táplálékuk a tekiknek, apró, fagyasztott tengeri hal. Na meg saláta, hínár és más zöldségek, ha épp esznek belőle.

Különben, nem tudom, mi lehet a szív-mix-ben. Kerti tóban, a tőpontyok nem hajlandók nappal feljönni. Viszont, bedobok 5-6 kocka szív-mixet, 2 percen belül jönnek a felszínre össze szedni.

2016. márc. 22. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:

megint én vagyok. nem kötözködni akarok, csak segíteni.

a fagyasztott hal a legjobb nekik, de sajnos nem a tengeri. fagyasztott édesvízi halakat kapjanak! állatkereskedésben be tudod szerezni, vagy horgászboltban. a tengeri hal a sótartalma miatt hosszú távon méreg a tekiknek.:/ úgyhogy azt cseréld le.

további jó állat tartást!

2016. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, én minden tanácsot, szívesen fogadok.

Különböző keszegek, sneci, hasonlók, akkor jók a tekiknek.

Megyek, fogok nekik és pár kilót le is fagyasztok.

A téli, 4 fokos tartásról tudsz valamit? Olvastam olyat, 4 fokon tartva, télire ledermednek. Jó időben, kint lesznek a kerti tóban. Még azt sem tudom, ott mennyire etessem őket, mert ivadék lesz benne bőven. A tóban, kb 200 ivarérett, különböző keszeg van.

2016. márc. 22. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!