Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek Visera...

Mi a véleményetek Visera optimanova macska tápról?

Figyelt kérdés

Most rendeltem 8 kilót,mert kaptam egy kisebb tasakosat és a cicám nagyon oda volt érte.Sokkal jobban jól lakott vele mint az olcsóbb táppal és nem hagyott a tálba egy szemet sem.

Elég húzós az ára,de nekem fontos,hogy a cicám sokáig éljen és egészséges legyen.



2016. márc. 22. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Visán Optima Nova, de mindegy a kényeg, hogy jó miőségű táp, az én extra válgatós cicám nagyon szereti. A kölyköknek valót kapja, de mintában többet próbáltam már,a válogatós cicáknak való exquisit is nagyon ízlett neki. Lehet drágább, mint a bolti ócskaságok, de nem eszik annyit belőle a cica, mert több benne a tápanyag, ès nincs tele minden szemèttel.
2016. márc. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vicuska87 ***** válasza:

Visan Optimanova.

Most a piacon levo legjobb ar-ertek aranyu tap.

Abszolu nem draga hisz mint tudjuk van tap aminek 1700 ft-ra jon ki kiloja...

Beltartalma viszont szerintem baromi joo :)

2016. márc. 24. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!