Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kedden ivartalanítják nőstény...

Kedden ivartalanítják nőstény cicámat. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Mennyi idő, amire túllesz a nehezén? Nagy fájdalmai lesznek? Van valami tanács ezekre a napokra?
2010. ápr. 4. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az én két lánycicámat pénteken ivartalanították délután. az egyik este 10 kor már ébredezett. a másik olyan hajnali 2-3 körül. az ébredezés abból áll hogy vergődtek, hülyén mászkáltak ( alig láttak szerintem valamit ) és hánytak. kaptak az orvosnál fájdalomcsillapítót, nem vettem észre hogy lettek volna fájdalmaik. tegnap még kicsit bódultak voltak, de mára már mind a kettő olyan mint a műtét előtt volt. amikor felkeltek nagyon éhesek voltak, mert előtte 1 napig koplaltatni kellett őket, de csak keveset szabad nekik adni, pépeset, és nehogy félrenyeljék.
2010. ápr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi kaptunk fájdalomcsillapítót (rimandyl) ami nagyon jó neki. Előtte nap 10ig nem ehetett semmit,ahogyan aznap sem kapott kaját,csak következő nap. Az első éjszaka sztem aludjatok együtt,mert az (legalábbis nekünk) elég nehéz volt. A második nap már játszott.

Sok szerencsét,szorítok nektek!

2010. ápr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, aranyosak vagytok! Kicsit félek tőle, meg fog szakadni a szívem, de ezen túl kell esni :(
2010. ápr. 4. 11:14
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. nekem is nagyon rossz érzés volt, de gondolj bele, ha szülne minden évben minimum 1szer 2szer, az sokkal nagyobb fájdalom lenne neki. ezt csak egyszer kell kibírni, és nem fog fájni neki, kapni fog fájdalomcsillapítót szinte észre sem veszi majd.
2010. ápr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van...Így lesz a legjobb. Csak már lenne holnap ilyenkor :) Jobbulást a cicáidnak! És köszönöm, hogy írtál!
2010. ápr. 5. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!