Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan dolgozzam fel cicám...

Hogyan dolgozzam fel cicám elvesztését?

Figyelt kérdés
5 hónapja tűnt el az én 7 éves ivartalanított fiú cicám.. Pont egy nehéz időszakban voltunk mindketten amikor befogadtam. Költöztünk éppen amikor befogadtam őt az utcáról amikor csak pár napos volt. Együtt nőttem fel vele és egyszer csak felszívódott. Plakátoltam és kerestem de semmi... Sokszor aludtunk együtt és akkor mindig olyan biztonságban éreztem magam .. Most pedig éjjel ha rá gondolok csak bőgök és szorongok.. Arra amerre utoljára látták nem is szívesen sétálok. A testét nem látták tehát nem halott.. Mit tegyek? Plakátoljam még messzebre is a képeit vagy gyászoljam meg ? Hogyan gyászoljak ha nem is tudom mi történt vele? 19/L
2016. márc. 25. 15:08
 1/4 A kérdező kommentje:
És egy hónapja anya hazahozott egy kiskutyát de egyszerűen nem ugyanaz..
2016. márc. 25. 15:11
 2/4 anonim válasza:

Valoszinuleg mar nem jon haza. Vagy megtetszett valakinek, es hazavitte, vagy elutotte egy auto. Remelhetoleg az elso verzio az igaz... de ezenfelul te valoszinuleg mar nem latod tobbe. Ot honap nagyon hosszu ido, hazajott volna mar, ha tud.

Anyukad meg csak jot akar, latja hogy szenvedsz, biztos hallja is amikor sirsz, azert hozta a kutyat. Tudom, hogy nem ugyanaz, de adj egy eselyt annak a kiskutyanak, meg fogod szeretni ot is, idovel.

Sajnalom!

2016. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a kutya egy kistestu kutya es epp ezert a termeszete is olyan amilyen..persze tudom hogy nem macska de akkor is nehezen fogom a szivembe engedni. Azt hiszem hogy meg plakatolok egyszer es ha nem hivnak akkor egy megemlekezes talan segit..
2016. márc. 25. 16:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt mondom, de őt valószínűleg már sosem fogod látni. Sajnos nekem is halt már meg/veszett el több cicám és ugyanezt éreztem, de gondolj arra (anyukám mindig ezt mondta), hogy ő már nem érez, de az élők (a kiskutya) igen. Sirathatod a cicát (bárki bármit mond akkor sem tudod abba hagyni a sírást), de neki ettől nem lesz jobb. Hidd el, ha ilyenkor odamész a kutyushoz és látod, ahogy vigyorog és csóválja a farkát, egyből jó kedvre derülsz, és ő is olyan értékes társsá fog válni :)
2019. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!