Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kakil a macskám a kádba?

Miért kakil a macskám a kádba?

Figyelt kérdés

2 éves lány szobamacskám van, és közel egy éve egyik pillanatról a másikra a kakilást minden nap a kádban intézi, míg a pisit továbbra is az almába. Almot nem váltottunk, csak egyszer, hogy kipróbáljuk amiatt van-e ez. De ezek szerint nem. A vicces az, hogy egy hónapig minden nap felengedtük a kádat vízzel, így oda nem tudta intézni, tehát rákényszerült az alomra, viszont most már rájött, hogy van mosdókagyló is.

Mi lehet az oka? Miért szivat a macskám? :D

Enni eszik rendesen, játszik, semmi más probléma nincs vele, azon kívül hogy néha egy suttyó, de hát macska.



2016. márc. 27. 01:54
 1/5 donmogyoróscsirke ***** válasza:
38%
Lány cica? lehet amikor kandúr megkérdezte tőle hogy: szia cica, kimostad a kádat..? akkor ő azt rosszul értelmezte, sőt szarik az egészbe...
2016. márc. 27. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen almot használtok? Szilikont? Azt nem tudom megmondani, miért teszi, de esetleg próbáld meg egy ideig a kakiját betenni az alomba és ott hagyni, amíg észreveszi. Hátha visszaszokik.
2016. márc. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ezen jót nevettem, köszönöm! :D

Mindenesetre jófej a macskád. :D


Szerintem engedjétek fel a mosdókagylót is vízzel. De lehet ezután is talál majd mást..tanítsátok meg neki akkor már, hogy a wc-be végezze. És húzza is le maga után. :D

2016. márc. 27. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

@donmogyoróscsirke

Még 3 hónapos korában került hozzánk, azóta nem látott még más macskát. Tehát ez az elmélet kilőve.


@Pelnanus

Nem szilikon, Claude, de ha egy évig meg egy párszor utánna is megfelelt, sőtt, a pisihez továbbra is, akkor mostmár ne válogasson :D. Pakolásszam át? Annak meg mi értelme van? :D ugyan úgy ki kell vennem onnan is, aztán meg majd azért mem csinál bele mert benne van/tele van azzal amit a kádból átrakok.

Legfeljebb én is belecsinálok az almába hogy megtudja milyen is az ha a másét találja nem jó helyen, csak aztán meg legközelebb bosszúból az ágyamba intézi :D.


@(3.)

Hát vicces is. Ha felengedem a kagylót egy darabig visszatalál talán az alomba, de aztán megtalálja majd a mosogató kagylót :D

Egy valamit köszönhetünk neki, a kád naponta van kifertőtlenítve :D

Nem rossz ötlet a WC-re szoktatás. Majd ha Robert De Niro befogad a bizelom-körébe akkor megkérem mutassa meg, hogyan tanította be Malőrt. ;)

2016. márc. 28. 02:27
 5/5 anonim válasza:
Sikerult azota barmire jutni vele? Mert az enyem is ugyanezt csinalta, mar mindent kiprobaltam de semmi.
2022. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!