Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megfelelő száraztáp ez?

Megfelelő száraztáp ez?

Figyelt kérdés

Jelenleg ilyet eszik, a könnyű elérhetőség miatt: [link]

Erről mit gondoltok, hosszú távon megfelelő neki? (Tudom, nem egy Orijen vagy Acana)

Hasonló áron ilyet találtam még:

[link]

Ez jobb lenne? 1200Ft/kg áron nem találok jobbat. Ami kissé aggaszt, hogy a Premiereből 60g egy 5 kg-s macska napi adagja, míg a Portából 115 g. Így drágábban jön ki a Porta... (Benti, ivartalanított cicáról van szó)



2016. márc. 27. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg egy állatorvost a száraz tápokról, lehetőleg olyat akit nem támogat valamelyik gyártó.

Meg fogsz lepődni !!

2016. márc. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kata-92 ***** válasza:
74%

Szia!


Nekem is ivartalanított cicám van, ugyanazt veszem neki, amit te a sterilized. Maine coon, és hatalmas méretű, kiállításon is voltam vele, amíg nem volt ivartalanítva, tenyészteni akartam, de már nem, és ott volt a best in shown is, szóval szép nagyon. Az a lényeg, hogy a whiskas, kitekat, felix drága és szemét. Amiben 20%nál kevesebb hús van szóba se kerüljön, mert azok mind rosszak. Én úgy etetem őt, hogy 80 g ki van szórva neki, mert ő 6 kg és azt eszegeti, este pedig kap egy fél konvervet, szintén premiert. A konzerv fontos azt is adjál neki.

2016. márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kata-92 ***** válasza:
76%
Ja azt kihagytam, hogy amiből több kell azok nem jók, szóval a premiere jobb, mint amit mondtál. Ez ugye logikus, minél többet kell adni neki, annál kevesebb a tápanyag tartalma, tehát annál nagyobb szemét.
2016. márc. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Maxitabi ***** válasza:

Szerintem a porta jobb- összetételre, de a premiere sem a legrosszabb.

A mennyiség pedig egyáltalán nem mérvadó általában, úgyis csak egy irányadó érték.. A gazda látja egy-két hét után, mennyi elég.(nekem a 60 g azért kevésnek tűnik- még az orijen napi adagja is -5kg-nak-70g.

Tehát add azt, amelyik neked jobban kézre esik (a macska fog amúgy is dönteni...:))

2016. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!