Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudok segíteni a...

Hogyan tudok segíteni a macskámnak, ha megakad a torkán egy falat hús?

Figyelt kérdés
Hússal etetem a cicámat, igyekszem neki mindig minél apróbbra vágni, de közbe-közbe így is előfordul, hogy megakad egy falat. Tegnap este is ez történt. Szerencsére eddig mindig visszatudta öklendezni magától, de ha esetleg véletlenül nem menne neki, hogyan tudnék neki segíteni, amivel nem ártok? Az állatorvosunk 30 km-re van, így mire odaérnénk valószínűleg késő lenne...
2016. márc. 28. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk a kutyámnak a szájpadlásán akadt fel keresztben egyszer egy csont, ki akartam piszkálni a szájából, de első nekifutásra kis híján odaveszett az ujjam is :D

Aztán elővettem a logikát :D és betettem gyorsan egy fakanalat keresztbe a szájába - így kényelmesen ki tudtam piszkálni a csontot. Ha vészhelyzet van, Te is kipróbálhatod ezt

2016. márc. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!