Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan macska-biztosítsam az...

Hogyan macska-biztosítsam az ablakaim, erkélyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szombaton lesz egy kiscicám, viszont panelban élek, 9.emeleten. Szeretném, ha biztonságban itthon hagyhatnám a cicát, anélkül, hogy bármi baja esne, a nyitott ablakok miatt. Az, hogy mindent tartsak zárva, amikor nem vagyok itthon, nem opció, mert pici a lakásom és ha nem szellőztetek egyszerűen megáll a levegő és hazaérve kellemetlen. Meg ha itthon vagyok akkor sem tudom szemmel tartani állandóan. Milyen megoldást tudnátok nekem mondani, arra, hogy ne tudjon kiesni? Minden technikai megoldás érdekel. Szúnyogháló esetleg? Az erkélyre is jöhetnek tippek, mert szeretném, ha majd a jó időben kimehetne. Befalazni nem szeretném.


Köszi előre is a válaszokat!


2016. márc. 30. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ablakokra fémszálas szúnyogháló, mert a sima műanyagot szétszedi (tapasztalat).

Erkélyre max. sűrű rácsot tudok elképzelni, de tényleg sűrű kell, mert ahol a cica feje kifér, ott a cica is.

2016. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erkélyre macskahálót javaslok. Nekünk is az van, ez erős műanyag, 3x3 lyukakkal. Most cseréltük, kb. 5 év után, télen-nyáron fenn van. Az ablakra fém szúnyoghálót lehet. de azt be kell csavarozni kerettel az ablakkeretbe. De keress rá a google-ban, sok ötlet van,meg kell találni a saját lakásodhoz használhatót.
2016. márc. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bukón hagyni az ablakot?
2016. márc. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bukon ne hagyd az ablakot, mert bemaszhat a resbe. Be is szorulhat. Én nem merném otthon hagyni nyitott ablaknál.
2016. ápr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2016. ápr. 15. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!