Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet ezért betegek a kiscicák...

Lehet ezért betegek a kiscicák? És pusztultak el?

Figyelt kérdés
Szült az anya macskám, de a kölykök betegek lettek. Van még két hím macskám,mindkettő ivartalanított. De az egyik az anya gyereke, és arra gondoltam, hogy mielőtt ki lett ivartalanítva talán tőle vannak a kölykök. Mert miután ki lett ivartalanítva már terhes volt a nőstény macska.
2016. márc. 31. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A nőstényt kellett volna már az első ellás után ivartalanítani, ha már előtte nem tetted meg. Vagy lehetett volna a vemhesség elején.....

Mivel gondolom a kicsik semmilyen ellátásban nem részesültek, így megmondani sem lehet miben pusztultak el.

2016. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez volt az első szülése, és nem tudtam, hogy kitől vannak a kölykök. És nem akartam megszakítani a terhességét, mert a kiscicákra lettek azonnal jelentkezők.
2016. márc. 31. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha a feltételezett apa az anya gyereke, akkor már minimum a 2. szülése. Jön a tavasz az ivartalanítási akciók, vidd el, mert rövid időn belül újra vemhesül, ami nem tesz jót. Egy vemhesség megrövidíti az anyamacska életét is .
2016. márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most vagy te se tudod mit beszélsz vagy hazudsz.

Hogy lehetne az első szülése, ha azt feltételezed, hogy a fiától lett terhes az anyamacska?

Mindegy mi volt, mostmár a jövőre koncentrálj.

Ivartalanítsd mielőbb az anyamacskát és előzd meg az ilyen és még ennél is rosszabb eseteket.

2016. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!