Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja az ayacicának?

Teknikál kérdése:

Mi lehet a baja az ayacicának?

Figyelt kérdés
Majdnem egy hónapja szült a cica szoptatta is a kicsinyeit de költözés miatt a kicsiket elajándékoztuk így a anyacicának megmaradt valamennyi teje és úgytűnik hogy valami nincs rendben vele mert eres a hasa és fel van puffadva mi lehet a gond érdemes lenne dokihoz elvinni?

2016. márc. 31. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Most ha jól értem a kicsiket úgy ajándékoztátok el, hogy még egy hónaposak se voltak? Minimum 8 hétig (de inkább 10-12) az anyjukkal kellene, hogy legyenek...

Orvoshoz meg nem ártana elvinni, mivel valószínű, hogy te nem tudod meggyógyítani, és a válaszolók sem.

2016. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel legalább egy hónappal korábban elválasztottátok a kölyköket, mint lehetett volna, a teje még termelődik, és valószínűleg begyulladtak az emlői. Igen, orvoshoz kell vinni, ivartalanítás miatt is.
2016. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

úristen.. alapból nem szoktam beszólni az ész nélküli szaporításra..de ez nagyon gáz. legalább 8 hetes korukig az anyjuk mellett a helyük. így a kiscicák is kb életre szólóan más természetűek lesznek, minthogyha rendesen tudtak volna szocializálódni.. meg anyuka is rosszul járt+ tuti ő is kereste a kölykeit.

tényleg gratulálok, hogy kevesebb mint egy hónaposan elajándékoztátok őket.

most meg nem vagytok képesek orvoshoz vinni, pedig a ti hibátok miatt szenved...

2016. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mi eddig is 1 hónapos kortól választottuk el őket mert már tudtak amúgy is szilárd ételt enni és muszály volt elajándékozni őket mert a főbérlő nem engedett macskát a házba az anya cica is titokban van ott szóval szügség helyzet volt.
2016. márc. 31. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

És elárulnád, hogy miért nem ivartalaníttatjátok szerencsétlent? Miért hagyjátok, hogy sorozatban ellje a kismacskákat, akiket utána még jóval korábban el is választotok, szenvedést okozva ezzel nekik is és a nősténynek is?

Törvény van rá, hogy 8 hetes korig TILOS elválasztani a kölyköket. Sürgősen vigyétek ivartalanítani a macskát, és ne tegyétek többet ki ennek. Vagy ajándékozzátok el normális helyre.

2016. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
El kell vinni orvoshoz, anno en ugy jartam a macskámmal h ellés utan pár napra lefojtogatta a kismacskait, elvittem orvoshoz es a tejlaz miatt 10 napos antibiotikumos kezelést kapott. Utána ivartalanitva lett. Javaslom ezt a megoldást neked is.
2016. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

akkor sincsen mentség arra,hogy 3-4 hetes macskákat elválasztotok!!

az enyémek sok éve mindössze 8 hetesen kerültek hozzánk. napokig hiányolták az anyukat, és sokáig szopcsiztak volna még.. anya hijján egy takarón..nagyon sajnáltam őket, utána meg is fogadtam, hogy 10-12 hetet is várjunk.

egy 3-4 hetes cica még eléggé életképtelen az anyja nélkül. nincsen szocializálódva sem..kell az a pár hónap a tesók és az anya között.

úgyhogy nagyon kérlek,hogyha nem tudjátok megtartani betartani legalább a 8 hetet, akkor ivartalanítsátok az anyukát..


amúgy az is megéri a pénzét, aki elviszi tőletek a kismacskákat, amikor látszik hogy még milyen picik.

2016. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!